Mnoho mužů již objevilo přínos kotvičníku. Vyzkoušejte ho a staňte se jedním z nich. Kotvičník (Herba tribulister) je jednoletá bylina pocházející pravděpodobně z Číny a Indie. Kvůli svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějších bylin u nás.
Maca – Trib je směs dvou afrodisiakálních bylin, a to plodu kotvičníku zemního (obsahuje nejvíce protodioscinu z celé rostliny) a gelatinizované maky. Při jejich současném užití dochází k synergickému efektu, který vede ke znásobení jejich afrodisiakálních účinků.
Chcete si udržet hmotnost pod kontrolou? Zároveň doplnit energii a zlepšit koncentraci? Guarana patří mezi nejsilnější legální stimulanty, které vyřeší vaši váhu i únavu. Guarana Salvia Paradise® je pouze šetrně sušena za konvečních teplot – nikoliv pražena.
Eleuterokok ostnitý pochází z východní Asie (Dálný východ) a z povodí řek Ussuri a Amuru. Jeho domovem je např. Přímořský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblast Ruska, dále Korea, Japonsko a Čína. Eleuterokok je známý adaptogen. Zvyšuje obranyschopnost organismu proti zátěži.
Ochutnejte naše pravé kakao slazené Panelou - třtinovou šťávou.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Uklidňující / Relaxační / Klidný spánek |
| Vůně | sladce květinová, teple konejšivá, bylinná a výrazně levandulová |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Léčebný / Magie |
| Vůně | bylinně květinová, s hlubokými pryskyřičnatými a dřevitými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | bylinně čerstvá, krystalicky čistá a povznášející, se sladkými a konejšivými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Harmonizující / |
| Vůně | hluboce očistná, sladce konejšivá a velmi spirituální |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
Sušená shiitake (houževnatec jedlý) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.
K žádné jiné vitální houbě se neváže tolik pověstí a legend jako k Reishi (Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá). „Houba nesmrtelnosti“, jak ji Číňané nazývají, se používá v asijském léčitelství již celá tisíciletí a těší se velké vážnosti.
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální, Uklidňující, Očistný, Magie |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
Ájurvédská zubní pasta pro kompletní péči o ústní dutinu.
Aqua (Cologna) de Sandalo
Hmotnost s obalem: 220g
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační, Uklidňujíc, Obětina, Posilující, Léčebný |
| Vůně | sladká, balzámová, hřejivá, sametová a měkká, typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
Bio doplněk stravy
| Latinský název | Eriodichtyon trichocalyx |
| Hmotnost | cca 70 g |
| Účinek | Očistný, Šamanismus, Obětina |
| Vůně | výrazná, pryskyřičnatě bylinná, Indiáni ji přirovnávají k vůni prérie po očistném dešti |
| Délka | cca 20 cm |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Koupelová sůl bílá hrubá z Himálaje s květem meduňky
Sůl bohatá na kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Ayur Body Lotion tělové mléko 100 ml.
100% olej z černuchy seté (černý kmín) pro vnitřní i vnější užití.
Ájurvédský bylinný prostředek podporuje zdravou srdeční činnost.
Extra pálivé chilli.
Chilli prášek získaný z nejlepších a nejpálivějších červených papriček, zvýrazňuje chuť dalších ingrediencí a pokrmu samotného.
| Latinský název: | Tetraclinis articulata |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, uklidňující, při nachlazení, posilující |
| Vůně: | balzámová, mírně nasládlá, ovocná a ušlechtilá |
| Země původu: | Maroko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, obětina, léčebný, relaxační, spirituální |
| Vůně: | příjemná, sladká, balzamická |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Boswellia carteri |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně: | jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Canarium luzonicum |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Spirituální, kreativní, harmonizující |
| Vůně: | lehká s citrónovým nádechem, něco mezi kadidlem a mastixem |
| Země původu: | Filipíny |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Ferula asa foetida |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, afrodiziakální |
| Vůně: | silná, intenzivní, česneková až cibulová, kořenitá |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Quassia amara |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | dřevitá, lehce exotická a hladká |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík, plátek mica |
| Latinský název: | Quercus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, magie |
| Vůně: | dřevitá, teple kořenitá a hřejivá |
| Země původu: | Luxembursko |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík |




