Yawanawá Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé, v síle a intenzitě. Poskytuje ostrý a silný počáteční účinek, který má tendenci okamžitě přimět oči slzet. V prvních chvílích můžete pocítit velké množství síly a energie s jemným a klidným účinkem.
Rapé Katukina Bobinsana
Katukina Bobinsana není opravdovým kmenovým Rapé, ale je místo toho vyrobeno na naši žádost blízkým přítelem a dodavatelem s použitím surovin získaných z kmenových zdrojů.
Množství: 7g
> tradiční forma nefermentované wayusy, pro přípravu zalitím vroucí vodou, krátkým povařením
> je charakteristická ovocno-bylinkovými tóny
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> z jednoho balení lze připravit 8-10 litrů wayusového čaje
Tepi bezové, jednoduché.
Ruční výroba, každý kus je originál s odlišnými rozměry
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu ašvagandy. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky ašvagandy. Ašvaganda přispívá ke snadnějšímu usnutí a zkvalitňuje spánek, přesto
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / Očistný / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá a dřevitá |
| Země původu | Indie |
Cist (růže cistová) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny cistu šedavého s antioxidačním účinkem.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | typicky růžová, vznešeně květinová, hluboká a smyslná |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidňující / Meditační / |
| Vůně | nasládlá, harmonická, složitá, mnohovrstvá, s orientálním nádechem, hladká a vznešená |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Bezalkoholová tinktura je vyrobena z bylin Muňa-Muňa – lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira – lat. Gnaphalium graveolens. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Vilcacora je popínavá rostlina, někdy označována za liánu, dorůstající délky až 30 m.
Ženšen pravý 6letý BIO bezalkoholová tinktura. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny.
Šalvěj červenokořenná je bylina velmi populární v Číně. Její spotřeba meziročně rapidně stoupá. Dan Shen kořen působí jako antioxidant. Přispívá k udržení normálního kardiovaskulárního zdraví.
Známe ji též pod lidovými názvy melisa, včelanka, včelník, matečník, lemonika, planá máta. Pochází z východního Středozemí, ale odpradávna se pěstovala i jako medonosná rostlina. Meduňka lékařská je známá česká bylina, kterou lze pěstovat na zahrádce.
Heřmánek pravý, lidově známý také jako rumánek či chamomilka, je jednoletá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Vyskytuje se nejčastěji na polích mezi obilím či rumištích. Bývá také zaměňován za heřmánek římský nebo rmen rolní, od kterých se pozná podle žlutého vyklenutého středu květů charakteristické intenzivní vůně, která je zapříčiněna obsahem silic.
Rozchodnice růžová mletá na jemný prach pro snadné použití Rozchodnice růžová je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 35 cm. Patří do čeledi Crassulaceae (tlusticovité), které se daří v chladných oblastech zeměkoule. Prospívá ve výškách nad 2000 m n. m.
Triphala BIO je tradiční kombinace plodů tří rostlin staré indické medicíny – ájurvédy. Obsahuje plody amalaki BIO, haritaki BIO a vibhitaki BIO. Vyvážená směs těchto plodů působí jako očistný prostředek s blahodárným vlivem na trávení a imunitní systém.
Hořká čokoláda 75% má velmi jemnou chuť s příjemně hořkým podtónem.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | pryskyřičnatě sladká, konejšivá a příjemná |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřova pícka, elektrická kadidelnice |
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Harmonizující / |
| Vůně | není prvoplánová, skrývají se v ní tóny růžových zahrad, květinové valéry, má pižmovité a kořeněné vrstvy, je v ní něco z moudrosti volně plynoucí řek |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, kadidelnice |
| Latinský název | Liquidambar styraciflua |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Očistný / Magie / Uklidňující / |
| Vůně | jemná, slavnostní, balzamická,sladce květinová a smyslná |
| Země původu | Honduras |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Hericium (korálovec ježatý) je nedílnou součástí čínské medicíny. Tato parazitická houba má podle ní schopnost vyrovnávat yin a yang v těle. Vyzkoušejte ji v ideálním poměru polysacharidů, fytosterolů, erinacinů, ergosterolů a dalších bioaktivních látek.




