| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, kadidlová mírně kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Latinský název | Boswellia papirifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Léčebný / Očistný / |
| Vůně | sladce balzamická, pryskyřičnatá, těžce kadidlová |
| Země původu | Eritrea |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
| Účinek | Obětina / Meditační / Očistný |
| Vůně | subtilně dřevitá, sladce pryskyřičnatá s ovocnými doteky |
| Délka | 30 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
Základem tinktury VZEDMUTÍ VĚTRU jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura VZEDMUTÍ VĚTRU vychází z receptu tradiční čínské medicíny Jiang Ya Pian.
Andělika čínská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky čínské pro normální činnost urogenitálního systému žen a pro normální stav kloubů a chrupavek. Ženská léčivá rostlina. Zlepšuje PMS, vhodná při klimakteriu a menopauze i jako prevence osteoporózy.
Doplněk stravy Imunitní systém, antioxidant
Mouka z juky (Manihot esculenta, yuca, maniok)
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o extrakty z houby cordyceps a aceroly. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
Používají se k přípravě nápoje „čaje“ velmi jemné chuti nebo v péči o tělo jako tělový peeling.
Sezamový panenský olej za studena lisovaný
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidňující / |
| Vůně | sladce dřevitá, jemně květinová s bylinnými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
Škrabka na jazyk - provedení nerez Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak, jako například čištění zubů. Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce.
Shou Mei je překládán také jako obočí dlouhého věku nebo starcovo obočí. Jedná se o základní třídu bílého čaje pocházejícího z Číny, oblasti Fujian. Jeho chuť je kulatá, bez vyčnívajících tónů a je vhodný pro podávání ve větším kruhu přátel.
Pai Mu Tan znamená v překladu bílá pivoňka. Jedná se o pravý bílý čaj z Číny s velmi jemnou chutí a vůní. Má příjemný podíl tipsů, které jsou bohatě ochmýřené. Sušení je prováděno na slunci, čímž získává sytou sladkou vůni a lehkou, jemně nasládlou, osvěžující chuť.
Meruňková jádra jsou zpracovávána v potravinářském standardu, avšak dle nařízení EU 2017/1237, které stanoví maximální limit kyseliny kyanovodíkové v meruňkových jádrech uváděných na trh, nesmí být tato použita jako potravina či doplněk stravy.
Mango je tropické ovoce rostoucí na mangovníku (Mangifera indica), což je strom dorůstající výšky až 30 m a vyskytující se v Asii. Plodem jsou podélně oválné, kulaté, srdcovité nebo ledvinovité peckovice o velikosti do 15 cm.
Základem tinktury KULATÝ BUDDHA jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura KULATÝ BUDDHA vychází z receptu tradiční čínské medicíny Ti Zhong Jian Qing Tang.
Základem tinktury ROZBITÍ OKOVŮ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura ROZBITÍ OKOVŮ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Xiao Yao San.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Solí z Mrtvého moře je na trhu velké množství. Sůl z Mrtvého moře Salvia Paradise® je však certifikovaná pro použití v kuchyni a výrobu chemicky čistých potravin. Sůl nemá krystalicky bílou barvu jako klasická mořská sůl. Je krásně narůžovělá.
Skořicovník pravý (lat. Cinnamomum verum) je středně vysoký strom dorůstající výšky až 15 m. Známý je také jako skořicovník cejlonský s lat. názvem Cinnamomum zeylanicum. Domovinou mu je Srí Lanka a přilehlé pobřeží Indie. Kůra z pravého cejlonského skořicovníku poskytuje prvotřídní kvalitu svitků.
Paprika lahůdková patří mezi nejpoužívanější koření u nás i ve světové kuchyni. Má vynikající barvivost a velmi příjemnou vůni. Označení ASTA 140 poukazuje na kvalitu, která je hodnocena na stupnici ASTA (kolorimetrický index) za pomoci čísel 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160 a 180. Hodnocena je schopnost barvivosti a samozřejmě chuť.
Thajské kari je kořenicí přípravek, který se od indického kari liší zejména ostrostí a obsahem kurkumy – thajské kari jí obsahuje menší množství. Chuť je pikantní po chilli a pepři.
Brukev černá je jednoletá samosprašná rostlina dorůstající výšky až 1,5 m. Domovinou jí je Středomoří, dnes je považována za kosmopolitně rozšířenou. Lodyha je vzpřímená, na konci bohatě větvená. Kvete drobnými žlutými kvítky od června do srpna.
Velice jakostní směs na přípravu originálního černého čaje s mlékem. V Indii je užíván k celodennímu pití namísto kávy, povzbuzující účinek yogi čaje je stejně silný, ale trvá déle. K přípravě Dáta masala doporučujeme silný černý čaj Assam.
Anýz vonný, lat. Pimpinella anisum, je jednoletá bylina dorůstající výšky až 60 cm. Celá rostlina má zajímavou, silnou aromatickou vůni. Květenství je bílé, průměrně 3 mm velké, rozvrstvené do tvaru okolíku. Plodem anýzu je tvrdka, nazývaná také jako anýzové koření.
Stévie sladká – lat. Stevia rebaudiana je víceletá bylina dorůstající výšky až 60 cm. Patří do čeledi Asteraceae – hvězdnicovité. Pochází z Paraguaye, kde byla tamějšími indiány používána jako sladidlo do tradičního čaje Yerba maté.
100% nepražené kakaové boby BIO, pravá čokoláda v té nejčistší a nejzdravější podobě. Celé kakaové boby BIO neloupané pocházejí z Peru – producenta nejkvalitnějších kakaových bobů na světě. Vynikají příjemnou čokoládovou chutí s jemnými ovocnými a kouřovými tóny a mírnou hořkostí.
Ziziphus zizyphus neboli jujube je tradiční čínská rostlina produkující chutné plody. Dokonce je řazen mezi nejstarší užívané ovoce tradiční čínské medicíny. Cicimek se užívá déle než 4 000 let. Je zajímavé, že cicimek začal být západní medicínou zkoumán teprve nedávno.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Eleuterokok – známý též jako sibiřský ženšen, je považován za silný adaptogen.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Kotvičník zemní podporuje přirozenou obranyschopnost, pohlavní systém, má vliv na hormonální aktivitu.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin. Ořešák černý je statný strom, jehož domovinou je severní Amerika.




