Koupelová sůl růžová jemná z Himaláje
Růžová jemná sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium.
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Funguje na principu aromalampy, pouze miska na oleje je nahrazena jemným sítkem, na které se vykuřovadlo pokládá.
Zdrojem tepla je čajová svíčka umístěná pod sítkem.
| Latinský název: | Pinus roxburghii |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, harmonizující, při nachlazení |
| Vůně: | poněkud drsnější oproti kůře, silně pryskyřičnatá, balzamicky nasládlá, lesní a očistná |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Liquidambar orientalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, afrodiziakální, magie |
| Vůně: | sladce vanilková, jemná, vysloveně příjemná se subtilně dřevitými tóny |
| Země původu: | Turecko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Lavandula officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný |
| Vůně: | svěže květinová, čistá a jasná, typicky levandulová |
| Země původu: | Francie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Cymbopogon citratus |
| Hmotnost: | 15 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, léčebný |
| Vůně: | silná svěží vůně s chladným citrónovým nádechem |
| Země původu: | Egypt |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Juniperus recurva |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, obětina, šamanismus |
| Vůně: | intenzivní, pryskyřičnatá, průzračně čistá, po čerstvém jehličí |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, spirituální, obětina, meditační, harmonizující |
| Vůně: | harmonická, vyvážená, ušlechtilá, jemně kadidlová i kořenitá |
| Země původu: | Vykuřovadla RYMER |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | ralaxační, uklidňující, harmonizující |
| Vůně: | něžně květinová, s tóny levandule, mírná a jemná |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20g |
| Vůně: | kadidlová, vánoční, vznešená a velmi jemná |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | sladce květinová, orientální a kolébavě těžká, nevtíravá a vyvážená vůně květů champaky |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.




