| Průměr | 10 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | netypická, sladce balzamická, jemně zemitá s tóny myrhy |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
Extra silná lopuchová bylinná mast vyživuje, chrání a uklidňuje problematickou pokožku. Velmi dobře se hodí na vysušenou a ekzematickou pokožku a oblast opruzenin. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší kval...
Extra silná kostivalová mast s regeneračním účinkem. Hodí se k ošetření pokožky celého těla, zejména pak k masážím v oblasti namožených svalů a kloubů. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší kvality. INCI:...
Strouhanka ochucená - Citrónová tráva
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, výrazně balzamická, jemná a vznešená |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Thuja plicata |
| Vůně | jalovcová pryskyřičnatá, hřejivá a čerstvá |
| Délka | cca 22 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název | Aetoxcylon sympetalum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Očistný / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, omamně dřevitá ovocná a květinová |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování | elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka, plátek mica |
| Účinek | Obětina / Očistný / Léčebný |
| Vůně | kořenitě dřevitá, jemně pryskyřičnatá |
| Délka | 20.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Obětina / Meditační / Spirituální |
| Vůně | ušlechtile dřevitá, jemně ovocná a květinová s pryskyřičnatými doteky |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 25 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Meditační / Provonění prostoru / Relaxační |
| Vůně | jemně dřevitá, balzamická až chrámová |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
Základem tinktury HORKÉ VLNY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura HORKÉ VLNY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Geng Nian An Pian.
Basmati je známá svoji lahodnou chutí a dlouhým zrnem.
Konopí seté s obsahem 1,3 % kanabidiolu (CBD). Konopí obsahuje velmi široké a pestré spektrum látek. CBD je druhou nejvíce zastoupenou látkou v konopí. V posledních letech bylo u něj prostřednictvím studií prokázáno mnoho pozitivních účinků na organismus....
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Spirituální / Šamanismus / Obětina / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, harmonická a vyvážená, povznášející i uzemňující zároveň, s odkazy na dávné jihoamerické kultury |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Cordyceps militaris (housenice červená) patří k velmi ceněným houbám čínské medicíny. V čínské medicíně se používá pro podporu vitality, obranyschopnosti, fyzické výkonnosti a vytrvalosti.
Oproti Cordycepsu s 30 % polysacharidů je tato koncentrace vhodnější u akutnějších stavů.
Testováno v nezávislé německé laboratoři Agrolab.
| Latinský název | Abies balsamea |
| Hmotnost | 20 g |
| Vůně | jemná citrusová, se sladším, balzámovým nádechem |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o prášek z houby hericium, dále o acerolu a zázvor. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o prášek z houby reishi a čínské bylinky. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
Ashwagandahills - doplněk stravy.
Holistický bylinný gel na zuby a dásně s extrakty
Tandoori masala je indická směs (kořenicí přípravek), která se doporučuje především k pečení a všude tam, kde je vyžadován nádech indické kuchyně. Má koriandrovou vůni podtrženou jemným aroma česneku a zázvoru. Chuť je lehce pikantní po chilli s podtónem ...
IQ Brain Booster Salvia Paradise® je unikátní kombinace 4 bylin, které jsou známé svým pozitivním vlivem na kognitivní funkce a duševní zdraví. Bacopa monnieri podporuje duševní výkonnost, především paměť a schopnost koncentrace zejména ve vypjatých situa...
China jasmine Chung Hao je jedna z nejproslavenějších tříd jasmínového čaje. Jedná se o pravý zelený čaj s vysoce kvalitním listem a velkým podílem tipsů, který je ovoněn jasmínovými kvítky. Nálev je vynikající, harmonické, příjemné trávové až bylinné chuti, kterou doprovází nápadný nádech charekteristické, jemně nasládlé chuti po jasmínu.
Assam je čaj pocházející ze severovýchodního státu Indie – Ásámu. Označení TGFOP (Tippy Golden Flowery Orange Pekoe) udává, že se jedná o vysoce kvalitní třídu černého čaje s velkým podílem tipsů. Má medově zakulacenou, až karamelovou chuť s květinovým podtextem.
Základem tinktury COPY CÍSAŘOVNY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura COPY CÍSAŘOVNY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Nu Huang Bian Zi Tang.
Základem tinktury PROČIŠTĚNÍ PŘEHRADY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura PROČIŠTĚNÍ PŘEHRADY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Gu Zhen Jia Mai Ya Wan.
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
Značková portugalská mořská sůl vynikající kvality. Striktně hlídaná čistota a vynikající chuť. Mořská sůl se získává odpařováním mořské vody a její výroba se datuje již od pravěku. Někteří kuchaři tvrdí, že je chutnější než běžná kuchyňská sůl.




