Yawanawá Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé, v síle a intenzitě. Poskytuje ostrý a silný počáteční účinek, který má tendenci okamžitě přimět oči slzet. V prvních chvílích můžete pocítit velké množství síly a energie s jemným a klidným účinkem.
Rapé Katukina Bobinsana
Katukina Bobinsana není opravdovým kmenovým Rapé, ale je místo toho vyrobeno na naši žádost blízkým přítelem a dodavatelem s použitím surovin získaných z kmenových zdrojů.
Množství: 7g
> tradiční forma nefermentované wayusy, pro přípravu zalitím vroucí vodou, krátkým povařením
> je charakteristická ovocno-bylinkovými tóny
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> z jednoho balení lze připravit 8-10 litrů wayusového čaje
Tepi bezové, jednoduché.
Ruční výroba, každý kus je originál s odlišnými rozměry
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu ašvagandy. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky ašvagandy. Ašvaganda přispívá ke snadnějšímu usnutí a zkvalitňuje spánek, přesto
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / Očistný / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá a dřevitá |
| Země původu | Indie |
Cist (růže cistová) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny cistu šedavého s antioxidačním účinkem.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | typicky růžová, vznešeně květinová, hluboká a smyslná |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidňující / Meditační / |
| Vůně | nasládlá, harmonická, složitá, mnohovrstvá, s orientálním nádechem, hladká a vznešená |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Bezalkoholová tinktura je vyrobena z bylin Muňa-Muňa – lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira – lat. Gnaphalium graveolens. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Vilcacora je popínavá rostlina, někdy označována za liánu, dorůstající délky až 30 m.




