| Objem | 10 ml |
| Vůně | smyslně květinová, s doteky exotických zahrad a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
BIO ZELENÝ ČAJ, POMERANČ a SKOŘICE
BIO ŠALVĚJ, ZÁZVOR a ČERNÝ BEZ
| Latinský název | Eucalyptus globulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující, Léčebný, Očistný |
| Vůně | dřevitá, lehká, čerstvá, připomínající kafr, typicky eukalyptová a nesmírně příjemná |
| Země původu: | Portugalsko |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
Holistické bylinné kapky s extraktem, bez alkoholu.
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující, Meditační, Afrodiziakální, Léčebný, Posilující |
| Vůně | sametově sladká, ušlechtilá a typicky santalová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, plátek mica, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Hierochloe odorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Obětina, Léčebný, Šamanismus |
| Vůně | sladká, teplá, lehce vanilková |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík |
Himálajská sůl obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků v přirozené podobě.
Koupelová sůl červená hrubá z Himálaje
Červená hrubá sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium.
Biologické hodiny: tajemství metabolismu, dlouhověkosti.
Druhá kniha paní Georgievové navazující na knihu Jídlem ke zdraví.
Bylinný balzám Siddhalepa zpracovaný jako olej do praktického malého balení pro běžné denní používání.
Ájurvédský bylinný olej na uvolnění stresu.
Ovesná višňová tyčinka s jogurtovou polevou.
Ovesná banánová tyčinka s jogurtovou polevou.
Ovesná meruňková tyčinka s jogurtovou polevou.
Doplněk stravy
Ájurvédský bylinný elixír pro obnovu energie.
Dírkovaná nerezová bombilla, velmi kvalitně zpracovaná. Rozebíratelná. Délka 16,5 cm.
Bombilla kovová - snadno se rozkládá a čistí.
| Latinský název: | Laurus nobilis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Magie, klidný spánek, očistný |
| Vůně: | ostře bylinná, pronikavá, čerstvá |
| Země původu: | Turecko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Myristica fragrans |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, magie |
| Vůně: | kořenitá, aromatická, teplá, měkce ovocná |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Melissa officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Obětina, Magie |
| Vůně | kořenitě bylinná, jemně citronová, teplá a konejšivá |
| Země původu: | Srbsko |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Anthemis nobilis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, uklidňující, klidný spánek |
| Vůně: | lehká, subtilní bylinná s tóny medu a jablek |
| Země původu: | Bulharsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Ocimum basilicum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný léčebný, posilující |
| Vůně: | čerstvě bylinná, svěží, citrusově sladká a zelená |
| Země původu: | Česká republika |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík |




