| Latinský název: | Illicium verum |
| Váha: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, léčebný |
| Vůně: | sladko-kořenitá, evokuje Vánoce |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, elektrická kadidelnice |
Osvoboď se. Zažij Rauš... Představ si, že se ti do žil vlévá pulzující energie a tebe unáší vlna nekončícího nadšení a smělé touhy. Necháváš se (s)vést rytmy, které se ozývají ze vzdálených koutů vesmíru. Prostor vibruje, hranice všedního dne se rozplývají a ty se ocitáš na zapovězeném území. Území těch, kteří se nebojí odevzdat se okamžiku. Pozvi své smysly do říše euforie. Tvůj průvodce už čeká...
Yerba Maté Rosamonte Premium s velmi intenzivní chutí.
Při výrobě tohoto druhu maté se používaly vybrané odrůdy.
Bombilla Cuchara je slámka k pití tradičního čaje Maté.
Single origin čokoláda Nikaragua voní po sušených třešních a pražených oříšcích. V její chuti dominují lískáče a vláčné brownies, doplněné jemnými tóny zakysané smetany a šťavnatou ostružinovou koncovkou. Nikaragua je komfortní „dessert-like“ čokoláda – smetanová, s lehkou kyselostí i bohatými čokoládovými tóny.
JEMNĚ PRAŽENO, MLETO ŽULOVÝMI KAMENY, TEMPEROVÁNO, S LÁSKOU BALENO.
Zázračné ovoce Amazonie AGUAJE v kvalitě organico, pěstováno a sbíráno pod dohledem SERFOR. Dbáme na kvalitu i na ochranu životního prostředí.
Zdravé mlsání pro celou rodinu První gumídci s vitálními houbami v Česku. Máte rádi sladkosti, ale vyhýbáte se jim, protože svoje tělo máte ještě radši? Zkuste první gumídky s vitálními houbami v Česku. Budete mlsat bez výčitek, a navíc s každým bonbónem, co chutná po ovoci, uděláte něco pro sebe.
Gumídci MycoGummies obsahují vitální houby, podporují imunitu a obranyschopnost a jsou vhodné i pro děti. Pokud se vaše ratolesti nad vitamíny ošklíbají a nechtějí je polykat, tady to bude úplně jinak. Naši MycoGummies mají totiž tvar malých houbiček, který děti bude bavit, a navíc je slupnou jako malinu. A bez cukru.
BIO Matcha čaj Culinary je japonská Matcha kulinářské třídy, ideální pro všestranné využití v kuchyni. Obohaťte své pokrmy o jedinečnou chuť a prospěšné látky.
Silnostěnná nádoba o objemu cca 120-160 ml, vyrobená z vonného dřeva Bulnesia sarmientoi a opláštěná hliníkem.
Tradiční ájurvédský doplněk stravy čavanpraš (najdete také jako chyawanprash) s obsahem více než 40 druhů bylin a koření pro zdraví. Konzistencí i chutí připomíná povidla nebo marmeládu. Podpoří imunitu a vitalitu dospělých i dětí od 3 let, v jakémkoliv ročním období.
Chyawanprash značky Dabur u nás najdete v 550 g nebo 950 g balení.
Jemný sprchový gel s extrakty z aloe vera, růže a pomeranče. Čistí a pečuje o pokožku, po umytí ji zanechává hydratovanou a voňavou. Ideální pro každodenní použití.
Voňavý sprchový gel s olejem z granátového jablka pro všechny typy pokožky. Jemně čistí a zachovává pokožku s intenzivní svěžestí díky Vitamínu E, citrusovým extraktům a dalším rostlinným výtažkům.
Bylinný doplněk stravy Iron Rasayana s vysokým obsahem elementárního železa. Obsahuje lékořici, pepř dlouhý, amalaki a další bylinky.
Navyšte snadno příjem bílkovin díky mandlovému proteinu, který je dobře stravitelný a neobsahuje lepek ani laktózu. Vhodný pro vegany a sportovce, kteří mají v oblibě fit recepty.
Calea Zacatechichi
Sušené listy a květy, vynikající kvalita, původem z Mexika, 25g
White Lotus Tincture 1:1
(Nymphaea Lotus)
Tekutý extrakt 1:1 10ml
Wild Lettuce (Lactuca virosa)
Extrakt 100:1
Blue Lotus (Nymphaea caerulea)
Extrakt 100:1
Kanna (Sceletium tortuosum)
Extrakt 200:1
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu schizandry – klanoprašky. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky Schizandry. Schizandra je bylina prvního řádu tradiční čínské
Kurupí Classic má vyjímečnou chuť a vlastnosti díky klasickému způsobu zpracování a zrání po dobu 12 měsíců.
Hmotnost: 250g
Kalabasa z argentínské dýně. Jednoduchá a ideální pro každodenní použití.
Horní část je obložena hliníkem. Jedná se o přírodní produkt a tak se velikosti mohou lišit.
CBSé Naranja mísíchuť čerstvé, trochu suché a dřevité yerba mate s vůní čerstvé pomerančové šťávy.
Balení: 500 g
Pachuli má hřejivou, zemitou a sladkou vůni, velmi příjemnou a obklopující. Tato exotická vůně je vysoce ceněná pro své duchovní a terapeutické vlastnosti, vytváří hojnost a štěstí v podnikání, práci a penězích. Jednou z hlavních schopností je zmírňování stresu a úzkosti, uklidňuje a relaxuje. Též působí afrodiziakálně a přivolává štěstí.
Měděný hrnek na vodu s uchem je oblíbeným ájurvédským doplňkem pro čištění vody. Stačí nechat neperlivou vodu v nádobě odstát několik hodin, vypít a čerpat tak z obohacujících vlastností mědi.
Měděná láhev na vodu, zvaná také Tamra Jal je oblíbeným ájurvédským pomocníkem pro vyrovnání pH vody, stačí nechat neperlivou vodu v nádobě odstát několik hodin, vypít a čerpat tak z obohacujících vlastností mědi.
Měděná láhev na vodu, zvaná také Tamra Jal je oblíbeným ájurvédským pomocníkem pro vyrovnání pH vody, stačí nechat neperlivou vodu v nádobě odstát několik hodin, vypít a čerpat tak z obohacujících vlastností mědi.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | velmi jemná, s doteky květinových tónů a santalu |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | subtilně květinová, jemně chvějivá s tóny lilie |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Malý dřevěný hřeben vyrobený z opracovaného neemového dřeva pomůže vaše vlasy nejen rozčesat, ale je perfektní pro rovnoměrné nanášení vlasových olejů. Dokonalý doplněk každodenní vlasové péče, který je díky malé velikosti snadno přenositelný.
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | čistá, svěží, chladivě levandulová |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
Příjemná sladká vůně Colonia Musk se používá v aromaterapii k úlevě od deprese a úzkosti. Je vhodná při masážích, odstraňuje stres, napětí svalů a harmonizuje krevní oběh.
Objem: 221 ml
Výjimečný nápoj z vrbovky úzkolisté.
Množství 75g
| Latinský název: | Santalum album |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně: | sametově sladká, mírně dřevitá, typicky santalová |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, plátek mica,uhlík, elektrická kadidelnice |
Podpora při stresu
Kombinace bylin a hub, která uvolňuje somatizace stresů a harmonizuje psychiku. Vhodná u většiny nerovnováh, které se zhoršují stresem.




