| Latinský název: | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, meditační, kreativní, spirituální |
| Vůně: | subtilní pryskyřičnatá, balzamická s doteky citrusů a mandlí |
| Země původu: | Řecko-Chios |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Očistný, klidný spánek, léčebný, při nachlezení |
| Vůně: | silně pryskyřičná a bylinná, starobylá, velmi typická |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Commiphora mukul |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, léčebný, meditační |
| Vůně: | intenzivní, aromatická, balzámová, nasládlá, mnohovrstvá a složitá |
| Země původu: | Pakistán |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Verbena officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, magie |
| Vůně: | lehce citrónová, bylinná, svěží |
| Země původu: | Albánie |
| Způsob spalování: | Plátek mica, uhlík, elaktrická kadidelnice |
| Latinský název: | Iris germanica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, očistný, afrodisiakální |
| Vůně: | jemně květinová, fialková, příjemná a utišující |
| Země původu: | Maroko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Juniperus indica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | jemně dřevitá, pryskyřičnatá velmi příjemná, která jen mírně připomíná naše jalovčinky |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Peumus boldus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, klidný spánek, uklidňující, harmonizující |
| Vůně: | aromatická , pryskyřičná a čerstvá, citrónová |
| Země původu: | Chile |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Harmonizující, posilující |
| Vůně: | jemná, lehce kafrovitá, kadidlovo-citrónová |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Očistný / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | pryskyřičnatě dřevitá, svěží a lesní |
| Balení | 32 ks |
| Země původu | USA |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Calea Zacatechichi
Extrakt 100:1, 25g
Rapé Yawanawa
Pau Pereira Vzhledem ke své síle je toto Rapé schopno zcela přemoci uživatele a což může vést k okamžité detoxikaci, uvolňování hlenu a slzení. Doporučují se jen malé až střední dávky, větší dávky mohou být příliš intenzivní. Tendence k čištění je poměrně častá, celkový efekt je nesmírně silný.




