Koriandr setý, lat. Coriandrum sativum, je jednoletá rostlina dorůstající výšky až jeden metr. Domovinou mu je západní Asie, dnes planě roste ve Středomoří a od nepaměti je pěstován v Indii, Egyptě i České republice. Lodyha je vzpřímená, bohatě větvená
Asado je argentinská směs koření vhodná především pro přípravu grilovaného masa. Ostatně to již napovídá její název. Výrazem asado se totiž označuje pravá argentinská grilovačka.Jedná se o aromatickou směs papriky, cibule, pepře a oregana.
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu zelené kávy. Připravený nápoj je chutnou alternativou kávy. Zelená káva je vyhledávána především pro účinky chlorogenové kyseliny (CGA), která je vhodným doplňkem při
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky extraktu maky. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacená o účinky maky. Maka je vhodná pro udržení psychického a mentálního zdraví, podporuje výdrž a vitalitu. Hlavním
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu guarany. Připravený nápoj je chutnou alternativou kávy obohacenou o účinky guarany. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Již domorodé indiánské kmeny
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu čagy. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky čagy. Čaga je velice rozšířená houba parazitující na kmenech bříz. Má nepravidelný
100% přírodní esenciální olej z eukalyptu pročistí vzduch, osvěží tělo a mysl Silice z blahovičníku kulatoplodého (eucalyptus) je doporučována při respiračních potížích. Napomáhá vykašlávání, osvěžuje a posiluje organismus, dovolí nám pořádně se
Bělící zubní pasta s citronovou trávou, mátou, xylitolem a stévií. Obsahuje fluorid!
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Kreativní / Očistný / Posilující / |
| Vůně | svěže bylinná, sladce dřevitá |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Meditační / Klidný spánek / Uklidňující / |
| Vůně | zemitá, kořenitá a bylinně kouřovitá |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně kadidlová s doteky santalového dřeva |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
Bambusový zubní kartáček s tmavými středními štětinkami
Kniha 40 receptů pro rychlé svačinky
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | X |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěný |
Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu.
Sloní sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Su Zi Jiang Qi Tang.
Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu.
Opičí sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny An Shen Wan Jia Wei
Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu.
Liščí sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Chu Shi Wei Ling Tang.
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
Ochucené uruguayské maté s nezaměnitelnou vůní díky přídavku zeleného čaje a zázvoru.
| Účinek | Očistný / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | kořenitá, pryskyřičně pižmovitá, relaxační a uklidňující s doteky jalovcových plodů a heřmánku |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | cca 10 g |
| Účinek | Uklidňující / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | hluboce sametová, florální s tóny pižma |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
Mléčná čokoláda 51% s levandulí je skloubení jemné mléčné čokolády s opojnou chutí i vůní levandule.
Hořká čokoláda s celými mandlemi.
Marakujový 100% koncentrát na přípravu džusu - z tropického ovoce marakuja (mučenka).
Marakujový koncentrát je čistě přírodní bez obsahu chemických látek.
Neobsahuje žádný přidaný cukr
Přírodní zdroj energie – guarana je jedinečným stimulantem vytrvalosti a prostředkem potlačujícím fyzickou únavu.
Obsahuje guaranin, stimulační látku podobnou kofeinu a kofein. Guarana není návyková a její užívání je naprosto bezpečné. Guarana pomáhá stimulovat nervový systém, ničí volné radikály a podporuje mozkovou činnost, výdrž a vitalitu.
Agua Floresta Patchouli
V rozprašovačí 50ml, vyrobeno v Peru
| Účinek | Očistný / Provonění prostoru / Šamanismus / Harmonizující / |
| Vůně | jemně dřevitá, kořenitě pryskyřičnatá, hluboce tajemná a zemitá |
| Balení | 7 ks |
| Země původu | Peru |
Extra silná měsíčková mast je určena pro zklidnění a regeneraci podrážděné pokožky. Používá se ke změkčení jizev. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší kvality. INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oleosomes, Cera...
Extra silná heřmánková bylinná mast s regeneračním účinkem. Zklidňuje podrážděnou pokožku. Hodí se na ošetření popraskané kůže a rtů. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší kvality. INCI: Prunus Amygdalus Du...
Extra silná bylinná mast vyrobená ze směsi bylin pomáhá regenerovat a zklidnit pokožku. Vhodná je zejména pro pokožku ekzematickou, zarudlou, vysušenou a popraskanou. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší k...
| Latinský název | Boswellia carteri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusovou, pryskyřičnatou, sladkou vůni s výraznějším kadidlovým akcentem |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Kniha známého propagátora čínské medicíny v západním světě Petera Deadmana "Žijte dobře, žijte dlouho" se zabývá čínskou tradicí Yang Sheng (jang-šeng), česky pěstování života. Tato tradice se nepřetržitě vyvíjela přes 2 500 let a slouží jako praktický návod k péči o tělo, mysl a ducha.
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická s nádechem mandlí a citrusů, pryskyřičnatá a kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Geum urbanum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Léčebný / Spirituální |
| Vůně | jemně bylinná, kořenitá s tóny hřebíčku |
| Země původu | Polsko |
| Způsob spalování | plátek mica, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |




