Lahodné a osvěžující yerba maté smíchané se směsí horských bylin.
Tyto karty přináší poselství a vhled do oblastí, které jsou pro nás důležité. Navedou nás ke spojení s naši vnitřní moudrostí, intuicí. Přináší rady a odpovědí andělů, zastupující tyto oblasti života jako je láska, přátelství, naděje, štěstí, svoboda, hojnost a mnoho dalšího.
| Latinský název: | Juniperus recurva |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, meditační, posilující, šamanismus |
| Vůně: | výrazně kořenitá, jemně jalovcová, krystalicky čistá a povzbuzující |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Fumaria officialis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, obětina |
| Vůně: | nevýrazná, jemně bylinná |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Juniperus communis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, šamanismus |
| Vůně: | lesní pryskyřičná a kořenitá |
| Země původu: | Albánie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Syzygium aromaticum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, léčebný, očistný, afrodisiakální |
| Vůně: | typická, nezaměnitelná hřebíčková, nasládlá a kořenitá, s tóny pomerančů |
| Země původu: | Srí Lanka |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Očistný / Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | silná čistá, jalovcová, pryskyřičnatá a dřevitá |
| Balení | 32 ks |
| Země původu | USA |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | těžce květinová, omamná, orientální, smyslně kořenitá s jemnými dřevitými tóny |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | lehce kouřovitá, svěží, mírně citrusová vůně kořene vetiveru, s chvějivými doteky mandloní a lehkými tóny santalu |
| Země původu: | Indie |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Vyzkoušejte čokoládu v té nejautentičtější podobě – takovou, jakou si vychutnávali už staří Mayové a Aztékové. Elixír je jemně mletá 100% čokoláda pouze z výběrových kakaových bobů, z níž během chvilky připravíte horký nápoj s plnou chutí a povzbuzujícími účinky.
fermentované JEMNĚ MLETÉ listy
> tradiční forma wayusy pro přípravu ZALITÍM V ŠÁLKU anebo krátkým povařením
> je charakteristická jemným karamelově nasládlým aftertastem
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> ze 100g balení lze připravit 8-10 litrů wayusového nálevu
Zlatý doušek pro imunitu. Začněte den kurkumovým nápojem s barvou slunce plným blahodárných látek. Sladili jsme v něm sílu kurkumového extraktu, výtažku z Aswhagandhy, probiotik a na závěr jsme do už tak silného mixu přidali Reishi. K tomu, aby vás náš kurkumový nápoj nabil energií, nepotřebujeme už nic dalšího.
Kurkumový nápoj je bezkofeinový a vychutnat si ho můžete teplý nebo studený.
| Účinek | Očista / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | jasná, sametově pryskyřičnatá s citrusovými tóny |
| Výrobce | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Blue Lotus (Nymphaea caerulea)
Extrakt 20:1
Cacao & Blue Lotus Elixir
Full Spectrum Extract
10ml
Kanna Sušený Extrakt 50:1 (Sceletium tortuosum)
Bylina, 2g z Thajska
Bobinsana Tincture
(Calliandra angustifolia)
10ml
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu Bacopy monnieri. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky Bacopy monnieri. Brahmi se používá k podpoře kognitivních funkcí, především
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce orientální, smyslně exotická |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Spirituální / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce květinová s doteky kadidla, ambry a santalu evokuje atmosféru pravoslavných kostelů |
| Průměr | 1.0 cm |
| Výška | 3.0 cm |
| Balení | 24 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | lehce pryskyřičnatá, balzámová, typicky kadidlová a očitná |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
Tropický dezert plný svěžích chutí a poctivých ingrediencí - plátky sladkého sušeného manga tradiční thajské odrůdy Kaew Kamin v křupavé krustě naší čokolády.
- celé kusy manga
- čisté složení bez konzervantů a barviv
- balíček plný vlákniny, antioxidantů, vitamínů A a C a minerálů jako je draslík a hořčík




