Nag Champa má sladkou, lehce dřevitou vůni, která je uklidňující, hřejivá, je to meditativní balzám pro duši.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |
Štěteček na čištění bombilly. Štetinky jsou odolné, plastové.
Celková délka 20 cm.
Přírodní produkt z čisté mořské vody, vzniklý pouze přirozeným odpařováním. Bez jakýchkoliv umělých příměsí.
Jen horní vrstva vykrystalizované soli.
Látky obsažené v Kudzu root omezují touhu po alkoholu a nikotinu a snižují jejich potřebu. Kudzu root je alkalický, pomáhá trávení, čistí (detoxikuje) organismus, reguluje chuť k jídlu. Neobsahuje lepek ani laktózu. Mohou přispět ke snížení nervového napětí a únavy.
Aroma difuzér má kompaktní konstrukci, kterou jednoduše přichytíte na výdech ventilace v interiéru auta.
| Účinek | Relaxační / Uklidňující / Meditační / |
| Vůně | teple santalová s doteky ambry a pižmovitých tónů |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Uklidňující / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, santalová |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně květinová, dřevitá a pryskyřičnatá |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidňující / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametově bylinná se sladkými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
Ohňovec (ohňovec brázditý, Phellinus linteus, čínsky Sang Huang, meshimakobu japonsky, sangwhang korejsky) je medicinální houba, která patří do řádu chorošotvarých. Mezi ostatními medicinálními houbami má mimořádné schopnosti harmonizovat organismus.
BIO čaj v klasickém balení krabičky s 20 ks porcovaných nálevových sáčků
100% přírodní esenciální olej z máty peprné Silice z máty peprné patří mezi nejpoužívanější oleje jak v aromaterapii, tak v kosmetice. Ulevuje při problémech se zažíváním (nadýmání, zácpa). Používá se při nachlazení a chřipce, pozitivně působí na dýchací
100% přírodní esenciální olej z pomeranče a citronu Citrusové vůně patří k jedněm z nejoblíbenějších. Osvěžují mysl i vzduch v místnosti a zvyšují koncentraci. Citronová silice detoxikuje a podporuje imunitu. Zlepšuje náladu, osvěžuje a přináší mentální
Základem tinktury VYROVNÁNÍ ENERGIÍ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura VYROVNÁNÍ ENERGIÍ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Er Xian Tang. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Ekvádorské kakaové boby patří k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě.
Jemný bylinný čaj z pelargonie vonné.
Harissa je ostrá směs koření s původem v Tunisu, oblíbená především v Alžíru a Maroku. Základ směsi tvoří chilli papričky, česnek, římský kmín a koriandr. Složení: chilli mleté a drcené, paprika mletá a drcená, česnek, sůl (max. 8 %), rajčatový prášek,
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu housenice čínské. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy. Cordyceps patří mezi parazitické houby. Je součástí tradiční čínské a tibetské medicíny, kde
100% přírodní esenciální olej vyrobený z čajovníku australského Tea tree je silné přírodní antiseptikum. Má velmi široké uplatnění při antibakteriálních a virových infekcích, posiluje imunitní systém. Pomáhá při mykózách, má analgetické a antirevmatické
100% přírodní esenciální olej vyrobený z levandule lékařské. Levandulová silice patří v aromaterapii mezi nepoužívanější silice. Příznivě působí na náš duševní stav, ulevuje při pocitech úzkosti a v období stresu. Pomáhá při problémech se spánkem. Pro
Kopřiva dvoudomá (lat. Urtica dioica) je velice známá a poměrně rozšířená rostlina dorůstající výšky až 150 cm. Využitelná je celá rostlina včetně kořenů. Salvia Paradise® dodává list kopřivy, který je ve fytoterapii doporučován pro podporu funkce ledvin
African Spirit Tea představuje unikátní spojení kakaových bobů, červeného rooibosu a marocké máty. Nápoj připravený z kombinace máty a kakaových bobů je ve Střední Americe velmi oblíbený.My jsme vybrali mátu marockou pro její peprmintovou chuť
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | typicky santalová, omamně sladká s dřevitým nádechem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidňující / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce vanilková, líbezně uklidňující |
| Země původu | Indie |




