Sušená shiitake (houževnatec jedlý) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.
K žádné jiné vitální houbě se neváže tolik pověstí a legend jako k Reishi (Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá). „Houba nesmrtelnosti“, jak ji Číňané nazývají, se používá v asijském léčitelství již celá tisíciletí a těší se velké vážnosti.
| Latinský název | Rosa damascena |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální, Uklidňující, Očistný, Magie |
| Vůně | jemná, mírně růžová, bylinná |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Průměr | 10 cm |
| Výška | 4.5 cm |
Ájurvédská zubní pasta pro kompletní péči o ústní dutinu.
Aqua (Cologna) de Sandalo
Hmotnost s obalem: 220g
| Průměr | 12 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační, Uklidňujíc, Obětina, Posilující, Léčebný |
| Vůně | sladká, balzámová, hřejivá, sametová a měkká, typicky santálová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
Bio doplněk stravy
| Latinský název | Eriodichtyon trichocalyx |
| Hmotnost | cca 70 g |
| Účinek | Očistný, Šamanismus, Obětina |
| Vůně | výrazná, pryskyřičnatě bylinná, Indiáni ji přirovnávají k vůni prérie po očistném dešti |
| Délka | cca 20 cm |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Koupelová sůl bílá hrubá z Himálaje s květem meduňky
Sůl bohatá na kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.




