Shatavarihills - doplněk stravy.
Brahmihills - doplněk stravy.
Doplněk stravy s obsahem pískavice.
Inhalační kapsle, aby se Vám lépe dýchalo.
Ájurvédský bylinný elixír pro lepší pohyb.
Ájurvédský bylinný elixír pro vitalitu a životní dílu.
Posvátný mayský náramek, vyrobený ručně z (českých :-)) perliček umělci v Guatemale.
Posvátný mayský náramek, vyrobený ručně z (českých :-)) perliček umělci v Guatemale.
Tyto karty přináší poselství a vhled do oblastí, které jsou pro nás důležité. Navedou nás ke spojení s naši vnitřní moudrostí, intuicí. Přináší rady a odpovědí andělů, zastupující tyto oblasti života jako je láska, přátelství, naděje, štěstí, svoboda, hojnost a mnoho dalšího.
| Latinský název: | Aloe vera |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, relaxační |
| Vůně: | hořko-sladká, mírně šafránová, připomíná sušené švestky či sušený černý rybíz |
| Země původu: | Jihoafrická Republika |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, léčebný, afrodiziakální |
| Vůně: | ušlechtilá, jemná, nasládlá a exotická |
| Země původu: | Indonésie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, ralaxační, afrodiziakální |
| Vůně: | teplá, konejšivá vůně s hlubokými a smyslnými doteky orlářky, ambry a tóny višní i sladkého ovoce |
| Země původu: | Omán |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací píska, elektrická kadidelnice |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |




