| Objem | 10 ml |
| Vůně | smyslně květinová, s doteky exotických zahrad a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
BIO ZELENÝ ČAJ, POMERANČ a SKOŘICE
BIO ŠALVĚJ, ZÁZVOR a ČERNÝ BEZ
| Latinský název | Eucalyptus globulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující, Léčebný, Očistný |
| Vůně | dřevitá, lehká, čerstvá, připomínající kafr, typicky eukalyptová a nesmírně příjemná |
| Země původu: | Portugalsko |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
Holistické bylinné kapky s extraktem, bez alkoholu.
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující, Meditační, Afrodiziakální, Léčebný, Posilující |
| Vůně | sametově sladká, ušlechtilá a typicky santalová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, plátek mica, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Hierochloe odorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Obětina, Léčebný, Šamanismus |
| Vůně | sladká, teplá, lehce vanilková |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík |
Himálajská sůl obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků v přirozené podobě.
Koupelová sůl červená hrubá z Himálaje
Červená hrubá sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium.
Biologické hodiny: tajemství metabolismu, dlouhověkosti.
Druhá kniha paní Georgievové navazující na knihu Jídlem ke zdraví.
Bylinný balzám Siddhalepa zpracovaný jako olej do praktického malého balení pro běžné denní používání.
Ájurvédský bylinný olej na uvolnění stresu.
Ovesná višňová tyčinka s jogurtovou polevou.
Ovesná banánová tyčinka s jogurtovou polevou.
Ovesná meruňková tyčinka s jogurtovou polevou.




