Kurkuma se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže. Hlavně pro rozbíjení blokád a pro své protizánětlivé účinky. Curcumin je farmakologicky účinná látka, která se připravuje extrakcí z kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Pro zvýšení vstřebatelnosti velkého množství účinných látek je ke curcuminu přidán piperin a quercetin.
| Výška | 0.3 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | jemná květinová, mírně ovocná,evokující atmosféru jarního dne s bíle kvetoucími stromy |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 50 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | prolínají se zde opojné tóny vzácných květin, umocněné florálními motivy exotických dřev s jemně tajemným a nepojmenovatelným buketem |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | tulasi s jejími posvátnými a kořenitě bylinnými tóny spojenou se sladce květinovými doteky jasmínu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | prolnutí zemitých tónů pačuli s nádherně exotickými doteky geránia a hlubokými, sladce květinovými vůněmi růže |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
PILCHI - MISKA
tradiční amazonská miska vytvořená z plodu
různé tvary a velikosti Ø 70 - 105 mm
Ilustrační foto - výrobek se může mírně lišit - např. nemusí mít pletenou podložku.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | svěží a chladivá vůně citrusů s doteky pomerančových květů |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
11 neodolatelných čajových směsí
Bezbarvý regenerační zábal je čistým přírodním prostředkem pro péči o poškozené a lámavé vlasy.




