Doplněk stravy
Ájurvédský bylinný elixír pro obnovu energie.
Dírkovaná nerezová bombilla, velmi kvalitně zpracovaná. Rozebíratelná. Délka 16,5 cm.
Bombilla kovová - snadno se rozkládá a čistí.
| Latinský název: | Laurus nobilis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Magie, klidný spánek, očistný |
| Vůně: | ostře bylinná, pronikavá, čerstvá |
| Země původu: | Turecko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Myristica fragrans |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, magie |
| Vůně: | kořenitá, aromatická, teplá, měkce ovocná |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Melissa officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Obětina, Magie |
| Vůně | kořenitě bylinná, jemně citronová, teplá a konejšivá |
| Země původu: | Srbsko |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Anthemis nobilis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, uklidňující, klidný spánek |
| Vůně: | lehká, subtilní bylinná s tóny medu a jablek |
| Země původu: | Bulharsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Ocimum basilicum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný léčebný, posilující |
| Vůně: | čerstvě bylinná, svěží, citrusově sladká a zelená |
| Země původu: | Česká republika |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík |
| Latinský název: | Illicium verum |
| Váha: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, léčebný |
| Vůně: | sladko-kořenitá, evokuje Vánoce |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, elektrická kadidelnice |
Osvoboď se. Zažij Rauš... Představ si, že se ti do žil vlévá pulzující energie a tebe unáší vlna nekončícího nadšení a smělé touhy. Necháváš se (s)vést rytmy, které se ozývají ze vzdálených koutů vesmíru. Prostor vibruje, hranice všedního dne se rozplývají a ty se ocitáš na zapovězeném území. Území těch, kteří se nebojí odevzdat se okamžiku. Pozvi své smysly do říše euforie. Tvůj průvodce už čeká...
Yerba Maté Rosamonte Premium s velmi intenzivní chutí.
Při výrobě tohoto druhu maté se používaly vybrané odrůdy.
Bombilla Cuchara je slámka k pití tradičního čaje Maté.
Single origin čokoláda Nikaragua voní po sušených třešních a pražených oříšcích. V její chuti dominují lískáče a vláčné brownies, doplněné jemnými tóny zakysané smetany a šťavnatou ostružinovou koncovkou. Nikaragua je komfortní „dessert-like“ čokoláda – smetanová, s lehkou kyselostí i bohatými čokoládovými tóny.
JEMNĚ PRAŽENO, MLETO ŽULOVÝMI KAMENY, TEMPEROVÁNO, S LÁSKOU BALENO.
Zázračné ovoce Amazonie AGUAJE v kvalitě organico, pěstováno a sbíráno pod dohledem SERFOR. Dbáme na kvalitu i na ochranu životního prostředí.
Zdravé mlsání pro celou rodinu První gumídci s vitálními houbami v Česku. Máte rádi sladkosti, ale vyhýbáte se jim, protože svoje tělo máte ještě radši? Zkuste první gumídky s vitálními houbami v Česku. Budete mlsat bez výčitek, a navíc s každým bonbónem, co chutná po ovoci, uděláte něco pro sebe.
Gumídci MycoGummies obsahují vitální houby, podporují imunitu a obranyschopnost a jsou vhodné i pro děti. Pokud se vaše ratolesti nad vitamíny ošklíbají a nechtějí je polykat, tady to bude úplně jinak. Naši MycoGummies mají totiž tvar malých houbiček, který děti bude bavit, a navíc je slupnou jako malinu. A bez cukru.
BIO Matcha čaj Culinary je japonská Matcha kulinářské třídy, ideální pro všestranné využití v kuchyni. Obohaťte své pokrmy o jedinečnou chuť a prospěšné látky.
Silnostěnná nádoba o objemu cca 120-160 ml, vyrobená z vonného dřeva Bulnesia sarmientoi a opláštěná hliníkem.
Tradiční ájurvédský doplněk stravy čavanpraš (najdete také jako chyawanprash) s obsahem více než 40 druhů bylin a koření pro zdraví. Konzistencí i chutí připomíná povidla nebo marmeládu. Podpoří imunitu a vitalitu dospělých i dětí od 3 let, v jakémkoliv ročním období.
Chyawanprash značky Dabur u nás najdete v 550 g nebo 950 g balení.
Jemný sprchový gel s extrakty z aloe vera, růže a pomeranče. Čistí a pečuje o pokožku, po umytí ji zanechává hydratovanou a voňavou. Ideální pro každodenní použití.
Voňavý sprchový gel s olejem z granátového jablka pro všechny typy pokožky. Jemně čistí a zachovává pokožku s intenzivní svěžestí díky Vitamínu E, citrusovým extraktům a dalším rostlinným výtažkům.




