Čokoláda s guaranou spojuje chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany.
100% přírodní esenciální olej vyrobený z brazilského pomeranče Pomerančová silice podporuje dobrou náladu a optimismus, příjemně provoní a osvěží prostor kolem nás. Ulevuje při úzkosti, depresi a neklidu. Je vhodná pro chvíle relaxace a uvolnění. Koupel
Zázvor lékařský je vytrvalá bylina, která svým tvarem připomíná rákos či cukrovou třtinu. Pěstuje se pro oddenky – zázvor, který je využíván pro své fytoterapeutické účinky a jako aromatické ostré koření. Blahodárně působí na dýchací cesty
| Latinský název: | Boswellia carteri |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně: | jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Spirituální / Očistný / Uklidňující / |
| Vůně | sametově hebká, dřevitá, ušlechtile bylinná s doteky nardu |
| Délka | 22.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Obětina / Relaxační / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | kořenitá, zemitá, uklidňující, s tóny orlářky a nardu |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
Zlomky čokolády, které neprošly temperací, vhodné pro další zpracování nebo k přímé spotřebě.
Ručně vyrobená hořká čokoláda s marakujou.
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | amazonit z Ruska |
Extra silná bylinná mast ze směsi evropských a peruánských bylin s regeneračním účinkem. Hodí se k ošetření pokožky celého těla, zejména pak v oblasti kloubů a šlach. Pomáhá udržet pleť pevnou a pružnou. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje...




