| Výška | 5.5 cm |
| Délka | 30.5 cm |
| Země původu | Indie |
Přírodní argentinská Yerba s listy poměrně většími zato bez větviček
| Účinek | Uklidňující, Relaxační, Meditační, Provonění prostoru |
| Vůně | pryskyřičná, kořenitě animální, očistná a vznešená |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
Směs černého a dlouhého pepře se zázvorem.
Římský kmín má příjemnou ostrou chuť.
Basmati je známá svoji lahodnou chutí a dlouhým zrnem.
Aqua (Cologna) de Claveles
Hmotnost s obalem: 220g
Holistické bylinné kapky s extraktem, bez alkoholu.
| Latinský název | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Posilující, Afrodiziakální |
| Vůně | teplá, měkká, nasládlá, velmi jemná, typicky skořicová |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | svěží, lehká, květově omamná |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Nová kniha od Ivi Georgievové.




