Nag Champa má sladkou, lehce dřevitou vůni, která je uklidňující, hřejivá, je to meditativní balzám pro duši.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |
Štěteček na čištění bombilly. Štetinky jsou odolné, plastové.
Celková délka 20 cm.
Přírodní produkt z čisté mořské vody, vzniklý pouze přirozeným odpařováním. Bez jakýchkoliv umělých příměsí.
Jen horní vrstva vykrystalizované soli.
Látky obsažené v Kudzu root omezují touhu po alkoholu a nikotinu a snižují jejich potřebu. Kudzu root je alkalický, pomáhá trávení, čistí (detoxikuje) organismus, reguluje chuť k jídlu. Neobsahuje lepek ani laktózu. Mohou přispět ke snížení nervového napětí a únavy.
Aroma difuzér má kompaktní konstrukci, kterou jednoduše přichytíte na výdech ventilace v interiéru auta.
| Účinek | Relaxační / Uklidňující / Meditační / |
| Vůně | teple santalová s doteky ambry a pižmovitých tónů |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Uklidňující / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, santalová |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | smyslně květinová, dřevitá a pryskyřičnatá |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidňující / |
| Vůně | jemně dřevitá, sametově bylinná se sladkými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
Ohňovec (ohňovec brázditý, Phellinus linteus, čínsky Sang Huang, meshimakobu japonsky, sangwhang korejsky) je medicinální houba, která patří do řádu chorošotvarých. Mezi ostatními medicinálními houbami má mimořádné schopnosti harmonizovat organismus.
BIO čaj v klasickém balení krabičky s 20 ks porcovaných nálevových sáčků
100% přírodní esenciální olej z máty peprné Silice z máty peprné patří mezi nejpoužívanější oleje jak v aromaterapii, tak v kosmetice. Ulevuje při problémech se zažíváním (nadýmání, zácpa). Používá se při nachlazení a chřipce, pozitivně působí na dýchací




