100% přírodní esenciální olej z pomeranče a citronu Citrusové vůně patří k jedněm z nejoblíbenějších. Osvěžují mysl i vzduch v místnosti a zvyšují koncentraci. Citronová silice detoxikuje a podporuje imunitu. Zlepšuje náladu, osvěžuje a přináší mentální
Základem tinktury VYROVNÁNÍ ENERGIÍ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura VYROVNÁNÍ ENERGIÍ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Er Xian Tang. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Ekvádorské kakaové boby patří k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě.
Jemný bylinný čaj z pelargonie vonné.
Harissa je ostrá směs koření s původem v Tunisu, oblíbená především v Alžíru a Maroku. Základ směsi tvoří chilli papričky, česnek, římský kmín a koriandr. Složení: chilli mleté a drcené, paprika mletá a drcená, česnek, sůl (max. 8 %), rajčatový prášek,
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu housenice čínské. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy. Cordyceps patří mezi parazitické houby. Je součástí tradiční čínské a tibetské medicíny, kde
100% přírodní esenciální olej vyrobený z čajovníku australského Tea tree je silné přírodní antiseptikum. Má velmi široké uplatnění při antibakteriálních a virových infekcích, posiluje imunitní systém. Pomáhá při mykózách, má analgetické a antirevmatické
100% přírodní esenciální olej vyrobený z levandule lékařské. Levandulová silice patří v aromaterapii mezi nepoužívanější silice. Příznivě působí na náš duševní stav, ulevuje při pocitech úzkosti a v období stresu. Pomáhá při problémech se spánkem. Pro
Kopřiva dvoudomá (lat. Urtica dioica) je velice známá a poměrně rozšířená rostlina dorůstající výšky až 150 cm. Využitelná je celá rostlina včetně kořenů. Salvia Paradise® dodává list kopřivy, který je ve fytoterapii doporučován pro podporu funkce ledvin
African Spirit Tea představuje unikátní spojení kakaových bobů, červeného rooibosu a marocké máty. Nápoj připravený z kombinace máty a kakaových bobů je ve Střední Americe velmi oblíbený.My jsme vybrali mátu marockou pro její peprmintovou chuť
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | typicky santalová, omamně sladká s dřevitým nádechem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidňující / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce vanilková, líbezně uklidňující |
| Země původu | Indie |




