| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / Meditační / |
| Vůně | sametově květinová, sladce růžová, exotická |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Očistný / Uklidňující / Provonění prostoru / |
| Vůně | květinová, balinně levandulová |
| Země původu | Indie |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Harmonizující / Meditační / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, omamně bylinná |
| Země původu | Indie |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 8.5 cm |
Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu.
Tygří sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Yin Qiao San.
Yerba maté s přídavkem bylin
| Účinek | Očistný / Relaxační / Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | kořenitá, složitější a vícevrstvá, povznášející |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální / Uklidňující / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | tajemně květinová, smyslná a hluboce mystická |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
Lahodná čokoláda s celými mandlemi.
| Hmotnost | 2 g |
| Výška | 4 cm |
| Délka | 4 cm |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Indie |




