| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | dřevitě chrámové doteky společně se sladšími subtóny, se snoubí s kadidlovníkovým základem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
Pepř dlouhý je plod pepřovníku dlouhého, jehož původní domovinu najdeme v Indii, v podhůří Himálaje. Pepřovník dlouhý je dvoudomá kvetoucí liána z čeledi pepřovníkovitých (Piperaceae). Pepř dlouhý je v Evropě méně známý. Používá se především v Indii
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Tužebník jilmový je vytrvalá
Divizna velkokvětá je dvouletá bylina dosahující výšky až 2 metrů. Vyskytuje po celé Evropě, zvláště ve středním a jižním regionu. Pro fytoterapeutické účely se využívá především květ této rostliny. Divizna podporuje přirozenou obranyschopnost organismu,
Tužebník jilmový je vytrvalá bylina dosahující výšky až 200 cm. Hojně se vyskytuje po celé Evropě kromě nejjižnějších cípů. Ve fytoterapii se využívá nať, která má pozitivní vliv na funkci močové soustavy, zejména ledvin, podporuje vylučování vody
Denní dávka obsahuje 297 mg mastných kyselin, 1,2 mg sterolů. Kapsle jsou vyrobeny z lipidosterolového extraktu z plodů rostliny saw palmetto (Serenoa repens). Extrakt je standardizován na 93 % mastných kyselin a 0,38 % sterolů. Saw palmetto má pozitivní
Doporučená denní dávka obsahuje: 3,75 mg rosavinu, 11,25 mg salidrosidu. Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z rozchodnice růžové – Rhodiola rosea. Extrakt je standardizovaný na obsah rosavinu a salidrosidu. Rozchodnice je známá jako
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně kadidlová, sametově pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Islandský lišejník pochází původně z hornatých oblastí severních zemí a je obzvláště typický přítomností na lávových svazích a pláních západního nebo severního pobřeží Islandu. Botanicky se jedná o velice pomalu rostoucí lišejník, jehož vzpřímený tvar
Trikatu je kombinací tří druhů koření – pepř dlouhý, pepř černý a zázvor lékařský, které podporují trávení a přirozenou obranyschopnost organismu.




