Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Doplněk stravy
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Spirituální / Magie / |
| Vůně | pryskyřičnatá, sladce kořenitá, hluboce mystická |
| Výrobce | Vykuřovadla Rymer |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Šamanismus / Obětina / |
| Vůně | hluboká, tajemná a plně prodchnuta energiemi amazonských „ MAESTROS “, sametově bylinná, sladce tabáková, nesoucí v sobě chvějivé písně rituálů ayahua |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Země původu | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Způsob spalování | uhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Meditační / Uklidňující / Spirituální / |
| Vůně | sladká, povznášející, typicky chrámová, s exotickými tóny |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Citrus Aurantium |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativní, Relaxační, Uklidňující |
| Vůně | měkce bylinná, konejšivá a doteky pomerančů |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | plátek mica, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Léčebný, Očistný, Posilující, Šamanismus |
| Vůně | čerstvě bylinná, pryskyřičnatá, sladce travnatá, příjemně osvěžující |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Aqua (Cologna) de Ruda
Hmotnost s obalem: 80 g
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Relaxační, Harmonizující, Posilující |
| Vůně | sladce sametová s typickými santalovými tóny |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, plátek mica, elektrická kadidelnice |
| Autor | Christian Rätsch |
| Typ | Výpravná publikace formátu A4 s barevnými reprodukcemi |
Vadžradhara - atlantsky modrá
Vadžradhara = držitel svrchovaného Božství, držitel božského nástroje, báze dokonalosti.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Ájurvédský esenciální olej obsahující extrakt z bílého santalového dřeva. Vhodný do aroma lamp nebo do koupele.
| Latinský název: | Ferula galbaniflua |
| Hmotnost: | 20 g |
| Vůně: | velmi komplexní, po mechu i pižmu, dřevitá, zelená, hodně příjemná a uklidňující |
| Země původu: | Irán |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Santalum album |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Uklidňující, meditační, léčebný, afrodiziakální, posilující |
| Vůně: | sladká, balzámová, hřejivá, sametová a měkká, typicky santálová |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica,uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Guaiakum officinale |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Afrodiziakální, posilující, léčebný |
| Vůně: | teplá, kořeněná, zemitě pepřová |
| Země původu: | Mexiko |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Eriodyction califormicum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, obětina, šamanismus |
| Vůně: | hřejivá, pryskyřičně kořenitá, velmim příjemná |
| Země původu: | Mexiko |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Abelmoschus moschatus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, uklidňující, magie |
| Vůně: | těžká, orientální, květinovo-balzámová, pižmová |
| Země původu: | Equador |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica,uhlík |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, relaxační, magie |
| Vůně: | jedinečná meditační vůně, silná, sladce příjemná, magická, omamná |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík |
| Latinský název: | Chamomilla recutita |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, uklidňující, klidný spánek |
| Vůně: | éterická, balzámově bylinná a typicky heřmánková |
| Země původu: | Egypt |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | sladce dřevitá, jemná a vznešená florální s nektarově opojnými tóny i zemitými akcenty |
| Země původu: | USA |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Yawanawá Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé, v síle a intenzitě. Poskytuje ostrý a silný počáteční účinek, který má tendenci okamžitě přimět oči slzet. V prvních chvílích můžete pocítit velké množství síly a energie s jemným a klidným účinkem.
Rapé Katukina Bobinsana
Katukina Bobinsana není opravdovým kmenovým Rapé, ale je místo toho vyrobeno na naši žádost blízkým přítelem a dodavatelem s použitím surovin získaných z kmenových zdrojů.
Množství: 7g
> tradiční forma nefermentované wayusy, pro přípravu zalitím vroucí vodou, krátkým povařením
> je charakteristická ovocno-bylinkovými tóny
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> z jednoho balení lze připravit 8-10 litrů wayusového čaje
Tepi bezové, jednoduché.
Ruční výroba, každý kus je originál s odlišnými rozměry
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu ašvagandy. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky ašvagandy. Ašvaganda přispívá ke snadnějšímu usnutí a zkvalitňuje spánek, přesto
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / Očistný / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá a dřevitá |
| Země původu | Indie |
Cist (růže cistová) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny cistu šedavého s antioxidačním účinkem.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | typicky růžová, vznešeně květinová, hluboká a smyslná |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Uklidňující / Meditační / |
| Vůně | nasládlá, harmonická, složitá, mnohovrstvá, s orientálním nádechem, hladká a vznešená |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Bezalkoholová tinktura je vyrobena z bylin Muňa-Muňa – lat. Minthostachys setosa a Wira-Wira – lat. Gnaphalium graveolens. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Vilcacora je popínavá rostlina, někdy označována za liánu, dorůstající délky až 30 m.




