| Účinek | Spirituální / Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | lesní a pryskyřičnatá s doteky koření a zralého ovoce |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Spirituální / Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s tóny zralého ovoce a orientálního koření |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Účinek | Očista / Spirituální / Šamanismus / Provonění prostoru / |
| Vůně | jemně dřevitá s doteky hořícího dřeva a čerstvého tabáku |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |




