| Latinský název: | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, meditační, kreativní, spirituální |
| Vůně: | subtilní pryskyřičnatá, balzamická s doteky citrusů a mandlí |
| Země původu: | Řecko-Chios |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Očistný, klidný spánek, léčebný, při nachlezení |
| Vůně: | silně pryskyřičná a bylinná, starobylá, velmi typická |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Commiphora mukul |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, léčebný, meditační |
| Vůně: | intenzivní, aromatická, balzámová, nasládlá, mnohovrstvá a složitá |
| Země původu: | Pakistán |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Verbena officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, magie |
| Vůně: | lehce citrónová, bylinná, svěží |
| Země původu: | Albánie |
| Způsob spalování: | Plátek mica, uhlík, elaktrická kadidelnice |
| Latinský název: | Iris germanica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, očistný, afrodisiakální |
| Vůně: | jemně květinová, fialková, příjemná a utišující |
| Země původu: | Maroko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Juniperus indica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | jemně dřevitá, pryskyřičnatá velmi příjemná, která jen mírně připomíná naše jalovčinky |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Peumus boldus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, klidný spánek, uklidňující, harmonizující |
| Vůně: | aromatická , pryskyřičná a čerstvá, citrónová |
| Země původu: | Chile |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Harmonizující, posilující |
| Vůně: | jemná, lehce kafrovitá, kadidlovo-citrónová |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Očistný / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | pryskyřičnatě dřevitá, svěží a lesní |
| Balení | 32 ks |
| Země původu | USA |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Calea Zacatechichi
Extrakt 100:1, 25g
Rapé Yawanawa
Pau Pereira Vzhledem ke své síle je toto Rapé schopno zcela přemoci uživatele a což může vést k okamžité detoxikaci, uvolňování hlenu a slzení. Doporučují se jen malé až střední dávky, větší dávky mohou být příliš intenzivní. Tendence k čištění je poměrně častá, celkový efekt je nesmírně silný.
| Latinský název | Cedrus deodorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očistný / Harmonizující / Meditační / |
| Vůně | sladce balzámová, pryskyřičnatá a dřevitá, poněkud zemitější než u cedru atlantského |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Bombilla je slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků. Bombila Cuchara je výrobek od značky 3Road ve stříbrné barvě. Je vyrobena z nerezové oceli a hodí se na každodenní použití. Průměr lžičky 2 cm, je vhodná k malým kalabasám o objemu 120-150 ml.
Rozměr: 15,5 cm
Materiál: Nerezová ocel
Silné paraguayské maté, poněkud hořké, ale výrazné chuti. Obsahuje vyšší podíl prachu. Díky tomu je silně povzbuzující a hodí se především pro ty, kteří potřebují být bdělí při studiu či práci.
Ocení ho především vyznavačí tradiční chuti maté.
100% přírodní esenciální olej z meduňky lékařské s relaxačními účinky Meduňka je velmi oblíbená pro svoji svěží a lehkou vůni připomínající citróny. Pomáhá snížit psychické napětí. Je vhodná při depresi, nervozitě, neklidu či nespavosti. Snižuje krevní
Bělící zubní pasta s aktivním uhlím, mátou a stévií.
Nerezová bombilla, rozebíratelná k vyčištění. Délka 16 cm.
Nerezová bombilla se zlatým kroužkem, rozebíratelná k vyčištění. Délka 19 cm.
Extra silná konopná mast z konopí setého s obsahem 1,3 % kanabidiolu (CBD). Vyživuje a uklidňuje suchou a podrážděnou pokožku. Používá se při různých kožních problémech (ekzém, opary, plísně) a poraněních. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového ole...
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Léčebný / Spirituální / Magie |
| Vůně | jedinečné aroma, snoubící v sobě kořenité tóny vavřínu s typicky indickým pojetím vůní, s doteky květin, ostře pižmovitých akcentů a pryskyřičnatě gum |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Základem tinktury SVĚŽÍ VÁNEK jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura SVĚŽÍ VÁNEK vychází z receptu tradiční čínské medicíny Zhi Bai Di Huang Wan.
| Účinek | Šamanismus / Očistný / Léčebný / |
| Vůně | sladce dřevitá |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
Ostropestřec se používá k péči o játra - podporuje jejich funkci. Chrání jaterní tkáň tím, že přispívá k jejich detoxikačnímu a regeneračnímu potenciálu. Pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje stav srdce. Kořen pampelišky působí s těmito účinky synergicky a zesiluje je.
Ideální složení
| Latinský název | Terminalia chebula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Očistný / Léčebný / Uklidňující / |
| Vůně | subtilní, dřevitě pryskyřičnatá, ovocně sladká a hřejivá, posvátná |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Kurkumovník dlouhý je vytrvalá rostlina dorůstající výšky až 1,5 m. Předmětem sběru jsou zdužnatělé článkovité oddenky, které se podobají zázvoru. Původem je z jižní Asie, avšak největším producentem je Indie, kde se kurkuma po staletí řadí do tradiční ájurvédské medicíny.
Kardamovník obecný, lat. Elettaria cardamomum, je statná bylina dorůstající výšky až čtyř metrů. Patří do čeledi zázvorníkovitých a pochází z tropických deštných pralesů Kardamomových hor. Dodnes se pěstuje v Indii, dále už i v Guatemale, Tanzanii a na Srí Lance.
Garam masala je směs koření, která je oblíbená především v Indii. Pochází ze severovýchodu Indie – z Rádžasthánu. Je součástí mnoha tamních pokrmů, jako je pilaf či birjuní. Je vhodná jako přísada do jogurtových pokrmů. Garam masala má příjemné, svěží aroma.
Již od nepaměti je černý bez oblíbenou rostlinou užívanou v lidovém léčitelství. O jeho významu svědčí i staré české úsloví: „Před heřmánkem smekni, před bezem klekni.“ Bez černý je často používán pro podporu imunitního systému a jeho přirozené obranyschopnosti.
Ananasovník chocholatý je pantropická rostlina dorůstající až 1,5 m. Patří do čeledi bromeliovitých a domovinou jí je Jižní Amerika. Jedná se o víceletou rostlinu, která je pěstována pro své plodenství – ananas, který vzniká seskupením sousedních bobulí.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin. Štětka lesní je statná dvouletá rostlina dorůstající výšky až 2 m .
Stemona japonská – BAI BU – je jednoletá popínavá rostlina, pochází z východní a jihovýchodní Asie a z pomezí oblasti severní Australasie. Listy jsou jednoduché, různě veliké, přisedlé nebo krátkým řapíkem spojené se základním stonkem.
Máta peprná je bylina dosahující výšky až jednoho metru, známá pro svoji silnou aromatickou vůni. Kromě chuťového zážitku po pozření kvalitního nálevu je užívána především pro svůj blahodárný účinek na trávicí trakt. Starý zvyk podávat po jídle snítku máty na lepší trávení není tedy beze smyslu.
Masticha Chios, lat. Pistacia lentiscus, je dvoudomý stálezelený strom dorůstající výšky až 5 m. Roste v suchých a skalnatých oblastech kolem evropského Středomoří. Listy stromu masticha jsou střídavé, kožovité, tmavě zelené a bývají dlanitě zpeřené, květenství je drobné.




