Delikátní a lahodná bylinná směs s výběrovým druhem heřmánku a kouskem vanilky.
Ústní voda pro komplexní péči o ústní dutinu.
| Latinský název | Humulus lupulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Klidný spánek, Magie |
| Vůně | zeleně bylinná, jemně nahořklá, silná, hluboce tajemná |
| Země původu | Německo |
| Způsob spalování | uhlík |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | lehce květinová, svěží, s dotekem citrusů |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Tradiční zdobená nádoba z vydlabané tykve, používaná k popíjení Yerby Maté
Neodolatelná kombinace čokolády a čerstvě pražené kávy.
70% Cacao 100% Lásky
Čokoláda osvěžená slupkami kávových třešní. Voní jako ibišek a chutná jako tvarohový dezert s třešněmi oslazený medem.
Díky povzbudivým účinkům kakaových bobů a cascary vás příjemně rozproudí.
57% Cacao 100% Lásky
Třetí díl navazuje na Jídlem ke zdraví a Jídlem k rovnováze.
SHUYA HEALTH - Denní vložky (anión+Far-IR+aktivní kyslík), 10 kusů
Zubní pasta s Miswakem.
Ájurvédské ručně dělané mýdlo s kokosem pro vyživení pokožky.
Ájurvédský bylinný olej na vlasovou pokožku.
Pražený loupaný hrách - pikantní.
Ovesná tyčinka s pravou belgickou čokoládou.
Doplněk stravy
Shatavarihills - doplněk stravy.
Brahmihills - doplněk stravy.
Doplněk stravy s obsahem pískavice.
Inhalační kapsle, aby se Vám lépe dýchalo.
Ájurvédský bylinný elixír pro lepší pohyb.
Ájurvédský bylinný elixír pro vitalitu a životní dílu.
Posvátný mayský náramek, vyrobený ručně z (českých :-)) perliček umělci v Guatemale.
Posvátný mayský náramek, vyrobený ručně z (českých :-)) perliček umělci v Guatemale.
Tyto karty přináší poselství a vhled do oblastí, které jsou pro nás důležité. Navedou nás ke spojení s naši vnitřní moudrostí, intuicí. Přináší rady a odpovědí andělů, zastupující tyto oblasti života jako je láska, přátelství, naděje, štěstí, svoboda, hojnost a mnoho dalšího.
| Latinský název: | Aloe vera |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, relaxační |
| Vůně: | hořko-sladká, mírně šafránová, připomíná sušené švestky či sušený černý rybíz |
| Země původu: | Jihoafrická Republika |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, léčebný, afrodiziakální |
| Vůně: | ušlechtilá, jemná, nasládlá a exotická |
| Země původu: | Indonésie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Uklidňující, ralaxační, afrodiziakální |
| Vůně: | teplá, konejšivá vůně s hlubokými a smyslnými doteky orlářky, ambry a tóny višní i sladkého ovoce |
| Země původu: | Omán |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací píska, elektrická kadidelnice |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |




