| Výška | 5.5 cm |
| Délka | 30.5 cm |
| Země původu | Indie |
Přírodní argentinská Yerba s listy poměrně většími zato bez větviček
| Účinek | Uklidňující, Relaxační, Meditační, Provonění prostoru |
| Vůně | pryskyřičná, kořenitě animální, očistná a vznešená |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
Směs černého a dlouhého pepře se zázvorem.
Římský kmín má příjemnou ostrou chuť.
Basmati je známá svoji lahodnou chutí a dlouhým zrnem.
Aqua (Cologna) de Claveles
Hmotnost s obalem: 220g
Holistické bylinné kapky s extraktem, bez alkoholu.
| Latinský název | Cinnamomum cassia |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Posilující, Afrodiziakální |
| Vůně | teplá, měkká, nasládlá, velmi jemná, typicky skořicová |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | svěží, lehká, květově omamná |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Nová kniha od Ivi Georgievové.
Kořenová čakra - základní červená
Aplikace na kostrč, univerzální místo je také v pupku posiluje a otvírá pra-energii, stabilitu, vztah k zemi a k materiálnímu světu, radost, vitální sílu, uzemňuje, odstraňuje primární strachy, oživuje a dodává energii.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Koupelová sůl červená hrubá z Himálaje s květem heřmánku
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himaláje.
Koupelová sůl bílá jemná z Himálaje
Bílá hrubá sůl je bohatá na kalcium a magnesium.
BIO meruňkový olej k vnitřnímu i vnějšímu užití.
Balzám používaný při nachlazení a dýchacích problémech.
Speciální směs bylin pro vlasovou pokožku.
Ovesná tyčinka lesní ovoces jogurtovou polevou.
Obsahuje pouze extra dlouhá výběrová zrna.
ÁJURVÉDSKÝ BALZÁM je směs olej. extraktů z bylin a koření dle tradiční receptury.
Ájurvédský bylinný prostředek pro regulaci glukózy.
Lahodné a osvěžující yerba maté smíchané se směsí horských bylin.
Tyto karty přináší poselství a vhled do oblastí, které jsou pro nás důležité. Navedou nás ke spojení s naši vnitřní moudrostí, intuicí. Přináší rady a odpovědí andělů, zastupující tyto oblasti života jako je láska, přátelství, naděje, štěstí, svoboda, hojnost a mnoho dalšího.
| Latinský název: | Juniperus recurva |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, meditační, posilující, šamanismus |
| Vůně: | výrazně kořenitá, jemně jalovcová, krystalicky čistá a povzbuzující |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Fumaria officialis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, obětina |
| Vůně: | nevýrazná, jemně bylinná |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Juniperus communis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, šamanismus |
| Vůně: | lesní pryskyřičná a kořenitá |
| Země původu: | Albánie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Syzygium aromaticum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, léčebný, očistný, afrodisiakální |
| Vůně: | typická, nezaměnitelná hřebíčková, nasládlá a kořenitá, s tóny pomerančů |
| Země původu: | Srí Lanka |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Očistný / Posilující / Provonění prostoru / |
| Vůně | silná čistá, jalovcová, pryskyřičnatá a dřevitá |
| Balení | 32 ks |
| Země původu | USA |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | těžce květinová, omamná, orientální, smyslně kořenitá s jemnými dřevitými tóny |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | lehce kouřovitá, svěží, mírně citrusová vůně kořene vetiveru, s chvějivými doteky mandloní a lehkými tóny santalu |
| Země původu: | Indie |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Vyzkoušejte čokoládu v té nejautentičtější podobě – takovou, jakou si vychutnávali už staří Mayové a Aztékové. Elixír je jemně mletá 100% čokoláda pouze z výběrových kakaových bobů, z níž během chvilky připravíte horký nápoj s plnou chutí a povzbuzujícími účinky.
fermentované JEMNĚ MLETÉ listy
> tradiční forma wayusy pro přípravu ZALITÍM V ŠÁLKU anebo krátkým povařením
> je charakteristická jemným karamelově nasládlým aftertastem
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> ze 100g balení lze připravit 8-10 litrů wayusového nálevu




