Zlatý doušek pro imunitu. Začněte den kurkumovým nápojem s barvou slunce plným blahodárných látek. Sladili jsme v něm sílu kurkumového extraktu, výtažku z Aswhagandhy, probiotik a na závěr jsme do už tak silného mixu přidali Reishi. K tomu, aby vás náš kurkumový nápoj nabil energií, nepotřebujeme už nic dalšího.
Kurkumový nápoj je bezkofeinový a vychutnat si ho můžete teplý nebo studený.
| Účinek | Očista / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | jasná, sametově pryskyřičnatá s citrusovými tóny |
| Výrobce | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Blue Lotus (Nymphaea caerulea)
Extrakt 20:1
Cacao & Blue Lotus Elixir
Full Spectrum Extract
10ml
Kanna Sušený Extrakt 50:1 (Sceletium tortuosum)
Bylina, 2g z Thajska
Bobinsana Tincture
(Calliandra angustifolia)
10ml
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu Bacopy monnieri. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky Bacopy monnieri. Brahmi se používá k podpoře kognitivních funkcí, především
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce orientální, smyslně exotická |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Spirituální / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce květinová s doteky kadidla, ambry a santalu evokuje atmosféru pravoslavných kostelů |
| Průměr | 1.0 cm |
| Výška | 3.0 cm |
| Balení | 24 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | lehce pryskyřičnatá, balzámová, typicky kadidlová a očitná |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
Tropický dezert plný svěžích chutí a poctivých ingrediencí - plátky sladkého sušeného manga tradiční thajské odrůdy Kaew Kamin v křupavé krustě naší čokolády.
- celé kusy manga
- čisté složení bez konzervantů a barviv
- balíček plný vlákniny, antioxidantů, vitamínů A a C a minerálů jako je draslík a hořčík
Podpora trávení
Kombinace bylin a hub harmonizující trávení a žaludek. Stomachikum.
Vůně citrusů byla používána již u Římanů na perfumaci oděvů a jako repelent proti hmyzu. Její vůně pomáhá zlepšovat chřipky, působí proti zápachu z plísní a vlhkosti. Síla vůně stimuluje poznání a jasnou mysl.
Objem: 221 ml
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | příjemně dřevitá, sladce pryskyřičnatá a bylinná |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Spirituální / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | svěží, lehce balzamická, citrusová, |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Canarium strictum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, teple dřevitá s nádechem citrusů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzamická, sametově pryskyřičnatá s doteky citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
Pelyněk kozalec neboli estragon je vytrvalá rostlina, z čeledi hvězdicovité (Asteraceae) dorůstající výšky až 120 cm, jejíž původní domovinou je Asie. Estragon patří mezi hlavní byliny využívané ve francouzské kuchyni. Jeho chuť je popisována jako
Colonia de Canela- prastará vůně, která zahání negativní energie, přitahuje pohodu a klid.
Hmotnost s obalem: 75g
Tradiční forma nefermentované wayusy, pro přípravu zalitím vroucí vodou či krátkým povařením
| Výška | cca 4.5 cm |
| Délka | cca 17 x 12 cm |
| Země původu | USA |
Lahodná dlouhozrnná rýže basmati vysoké kvality.
Čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů z farmy Hacienda Limon ležící v Ekvádoru.
100% CACAO 100% LÁSKY
Čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů z fermentační stanice Öko-Caribe v Dominikánské Republice.
| Účinek | Spirituální / Provonění prostoru / Meditační / |
| Vůně | smyslně květinová s tóny lotosového květu |
| Délka | 12 cm |
| Balení | 200 ks |
| Země původu | Hong Kong |
Utskho Suneli, neboli pískavice se výborně hodí k masovým jídlům, houbám, bramborám. Je skvělou přísadou do polévek a omáček. A nejen to! Tato skvělá bylinka podporuje imunitní systém, působí protizánětlivě a u kojících žen podporuje laktaci.
Můžete si z ní uvařit i čaj nebo použít jako obklad. Zkrátka s tímto kořením rozhodně neuděláte chybu.
| Latinský název | Cassia fistula |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očistný / Afrodiziakální / |
| Vůně | skořicová s ovocnými tóny a doteky karamelu a čokolády |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kedidelníce, uhlík |
| Latinský název | Pinus roxburghii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | výrazně pryskyřičnatá, sladce dřevitá |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Rapé Nukini Trevo Cumaru
Toto velice silné Rapé pochází od významného Brazilského dodavatele. Jeho hlavní složkou je místní tmavý t., popel Parika a Trevo Cumaru (Justicia pectoralis), strom který je známý také jako Chambá...
Rapé Kaxinawa Baturana
Toto Rapé připravil Cacique (náčelník) vesnice v nejmenším kmenovém území brazilského spolkového státu Acre. Tato Rapè směs je vyrobena z organického T. Moi a speciálních bylin z jejich kultury v oblasti Bonatura. Říkají, že ochladí mysl a hlavu...
Matsés Nunu
Tento charakteristiký a silný „snuff“ se neoznačuje jako Rapé. Říká se mu Nunu a pochází z kmene Matsés, známého také jako Mayoruna (v jazyku Quecha označení pro „river people“) žijící v Amazonii na obou stranách hranice mezi Brazílií a Peru...
Santalové dřevo je jedním z nejcennějších dřev na světě. Jeho vůně naplní atmosféru uklidňující aromou, která napomáhá meditaci, podporuje pocit klidu a míru.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |




