Hořká čokoláda 100% má typicky silnou hořkou chuť s lehce kyselým podtónem kakaových bobů.
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Relaxační / Meditační / Při nachlazení / |
| Vůně | čerstvá, kořenitá a balzamická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
Čokoládový krém s lískovými ořechy, obsahuje mléko.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / Meditační / Uklidňující / |
| Vůně | jemně květinová, dřevitá, hluboce spirituální |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | mnohovrstvá, sametově dřevitá, ovocno květinová a doteky pižma, ambry, vanilky a kakaa |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování | elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka, plátek mica |
Skořicovník pravý je středně vysoký strom dorůstající výšky až 15 m. Známý je také jako skořicovník cejlonský s lat. názvem Cinnamomum zeylanicum. Domovinou mu je Srí Lanka a přilehlé pobřeží Indie. Předmětem sběru je kůra stromu.
Piri Piri je kořenicí přípravek, který se využívá v Mosambiku, Angole a různých částech Afriky. Jedná se o mírně ostré koření, které výborně dokresluje chuť různých druhů mas a omáček. Piri Piri má štiplavé a svěží aroma. Chuť samotné směsi je cítit po chilli papričkách - příjemně pikantní, celkově vyvážená. Neobsahuje sůl.
Paprika sladká maďarská patří mezi nejoblíbenější mleté papriky u nás i ve světové kuchyni. Má vynikající barvivost a velmi příjemnou vůni, charakteristickou po sladké paprice. Chuť je jemně nasládlá a velice delikátní. Označení ASTA 180 poukazuje na nejvyšší kvalitu.
Čubrica je kořenicí přípravek té nejvyšší kvality. Nejčastěji se lze s touto chutí setkat v receptech pocházejících z balkánské kuchyně. Jedná se o příjemně aromatické koření, které doladí každý pokrm, do kterého jej přidáte. Celá směs má příjemnou chuť a vůni charakteristickou po libečku, celeru a saturejce.
100% nepražené kakao, pravá čokoláda v té nejčistší a nejzdravější podobě. Kakaové boby sekané jsou z Pobřeží slonoviny. Jsou jemně fermentované, tudíž si zachovávají typičtější čokoládovější aroma. Kdo si dnes dokáže představit svět bez čokolády?
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. AF tinktura je vyrobena z BIO listu gymnémy lesní.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Lichořeřišnice je unikátní rostlina původem z Jižní Ameriky.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Marco – lat. Ambrosia peruviana – je trvalá bylina nebo polokeř, pocházející z peruánských And.
Shilajit (také silajit, mumijo, mumio, momia) je látka podobná asfaltu, která vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor. Objeven byl pravděpodobně lovci, kteří sledovali zraněnou zvěř, která tuto horninu opakovaně vyhledávala a lízala.




