Příjemná sladká vůně Colonia Musk se používá v aromaterapii k úlevě od deprese a úzkosti. Je vhodný při masážích, odstraňuje stres, napětí svalů, harmonizuje krevní oběh
Exotická vůně Colonia de Pachuli je vysoce ceněná pro své různé schopnosti, vytváří hojnost a štěstí v podnikání, práci a penězích. Působí afrodiziakálně a posiluje první čakru.
Rapé Kuntanawa Chamba
Toto Rapé je podobné Kuntanawa Forca, ale má svůj vlastní hlubší tonus. Počáteční rychlý nástup trvá jen několik málo okamžiků, zatímco následující hluboký účinek může trvat dlouhou dobu...
Rapé Pineal Flush
Slavné "ne-kmenové" Rapé. Pineal Flush 4.0 je extrémně silná a aromatická směs ochucená čerstvými vanilkovými lusky, mentolem a cumaru. Se všemi sladkými a osvěžujícími přísadami doslova zasáhne mozek sametovým kladivem...
Kakaový prášek BIO z nepražených ekvádorských kakaových bobů v RAW kvalitě se sníženým obsahem tuku.
Levandule je vysoce účinná při relaxaci, snižuje úzkost a stres. Podporuje dobrý spánek.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |
Jasmínová tyčinka má sladkou a svěží vůni, která povznáší náladu, uklidňuje mysl a zpříjemní atmosféru.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |
Bombilla je slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků. Bombila Cuchara je výrobek od značky 3Road. Je vyrobena z nerezové oceli a hodí se na každodenní použití. Průměr lžičky 2 cm, je vhodná k malým kalabasám o objemu 120-150 ml.
Rozměr: 15,5 cm
Materiál: Nerezová ocel
Ilustrační foto (produkt bez kartáíčku).
Bombilla bez chladícího kroužku
Organické maté. Silné ale chutné a vyvážené.
100% přírodní esenciální olej vyrobený z hřebíčku Silice z hřebíčku má antiseptické, anestetické a prohřívací účinky. Je vhodná k masážím při bolestech zad, namožených svalů a kloubů. Postižené místo prohřívá a pomáhá tlumit bolest. Má povzbuzující
100% přírodní esenciální olej vyrobený z grapefruitu Silice z grepu napomáhá vylučování toxinů z těla a stimuluje lymfatický systém. Pomáhá zmírnit pocity úzkosti, přináší dobrou náladu a osvěžuje. Při použití v místnosti dezinfikuje a osvěžuje vzduch.
Čokoláda s guaranou spojuje chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany.
100% přírodní esenciální olej vyrobený z brazilského pomeranče Pomerančová silice podporuje dobrou náladu a optimismus, příjemně provoní a osvěží prostor kolem nás. Ulevuje při úzkosti, depresi a neklidu. Je vhodná pro chvíle relaxace a uvolnění. Koupel
Zázvor lékařský je vytrvalá bylina, která svým tvarem připomíná rákos či cukrovou třtinu. Pěstuje se pro oddenky – zázvor, který je využíván pro své fytoterapeutické účinky a jako aromatické ostré koření. Blahodárně působí na dýchací cesty
| Latinský název: | Boswellia carteri |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně: | jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Spirituální / Očistný / Uklidňující / |
| Vůně | sametově hebká, dřevitá, ušlechtile bylinná s doteky nardu |
| Délka | 22.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Obětina / Relaxační / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | kořenitá, zemitá, uklidňující, s tóny orlářky a nardu |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
Zlomky čokolády, které neprošly temperací, vhodné pro další zpracování nebo k přímé spotřebě.
Ručně vyrobená hořká čokoláda s marakujou.
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | amazonit z Ruska |
Extra silná bylinná mast ze směsi evropských a peruánských bylin s regeneračním účinkem. Hodí se k ošetření pokožky celého těla, zejména pak v oblasti kloubů a šlach. Pomáhá udržet pleť pevnou a pružnou. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje...




