RAW & NATURAL
100% kokosová mouka - bezlepková.
Hmotnost: 500 g
Colonia de Pusanga je smyslná vůně lásky, touhy a vášně.
Hmotnost s obalem: 80 g
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně | citrusová, s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Cinnamomum glaucescens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační ,Uklidňující ,Očistný |
| Vůně | bohatě kořenitá, bylinná s tóny kafru a skořice |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Meditační, Harmonizující, Provonění prostoru |
| Vůně | tóny zelené Nag Champy s vůní kadidla, vanilky a medu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | směs z nejlepších vonných orientálních dřevin v kombinaci s tajemnými pryskyřičnatými tóny jantaru, jež vytváří unikátní kompozici hlubokých, teple dřevitých vůní s doteky moře |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Aqua (Cologna) de Jazmin
Hmotnost s obalem: 220g
| Latinský název | Calendula officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Léčebný, Magie |
| Vůně | teplá, bylinná, jemně květinová, konejšivá a uklidňující, jež posiluje sebedůvěru, probouzí samoléčebné schopnosti a zvyšuje spiritualitu |
| Země původu | Egypt |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | tajemně květinová, sladce omamná a magická |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |




