Perila křovitá (lat. Perilla frutescens) je jednoletá rostlina dorůstající výšky až jeden metr. Domovinou jí je Čína, kde je součástí tradiční medicíny i kuchyně – tam je známá pod názvem ZI SU YE. Nejčastěji se vyskytuje na slunných stanovištích ve výškách kolem 1200 m. n. m.
Oman pravý (lat. Inula helenium) je mohutná trvalka dorůstající výšky až 1,5 m. Patří do čeledi hvězdnicovitých. Původem je z oblasti střední Asie, odkud se rychle rozšířil. K fytoterapeutickým účelům se využívá kořen byliny, který se sbírá v září a v říjnu.
Henovník bílý neboli henna bílá (lat. Lawsonia inermis) je rostlina dorůstající výšky až 6 metrů. Pochází z Afriky, severní Oceánie a jižní Asie. Jedná se o jedno z nejstarších přírodních barviv na světě. Předmětem sběru jsou mladé listy henovníku, které se po usušení rozemelou na jemný prášek.
| Hmotnost | 5 g |
| Vůně | omamně květinová, smyslná s doteky damašské růže |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevo |
Pampeliška neboli smetanka lékařská je bylina dorůstající výšky až 40 cm. Jedná se o prehistoricky starou a velice známou rostlinu. V tradiční medicíně je však smetankový kořen velice ceněný a je vhodný zejména pro udržení normálních trávicích funkcí – působí jako prebiotikum.
Cola acuminata patří do rodiny Malvaceae. Nabízíme vám kolový ořech v práškové, nejlépe stravitelné formě. Ořechy ze střední Afriky jsou známé po celém světě jako stimulant. Kolový ořech je používán především pro své povzbuzující účinky, které lze připsat především kombinaci látek v něm obsažených, např. kofeinu.
Jedna z předních bylin čínské medicíny, která se poslední dobou těší stále se rozrůstající popularitě i v Evropě. Roste v horkých bažinatých oblastech Indie, Srí Lanky, Číny, ale také v Austrálii nebo Jižní Africe.
Brahmi se používá k podpoře kognitivních funkcí, především paměti a schopnosti koncentrace. Omezuje negativní vlivy stresu a přispívá k celkovému duševnímu zdraví a výkonnosti. Užívání je proto vhodné pro studenty nebo naopak pro vyšší věkovou skupinu či osoby s psychicky náročným zaměstnáním.
100% ARABICA Kostarika se řadí mezi země, které pěstování a výrobu kávy dovedly téměř k dokonalosti. Káva Costa Rica La Pastora pochází z regionu Tarrazu, kde jsou kávovníky pěstovány na vyhaslých vulkánech, ve vysokých nadmořských výškách.
100% BIO ARABICA Peru je známý producent BIO kávy na jihoamerickém kontinentu. Káva se pěstuje hlavně v oblasti vysokých And. V kávě z Peru naleznete vyrovnanou chuť s jemně čokoládovým nádechem, minimální hořkostí a aciditou.
Mléčná čokoláda 51% jemné chuti s příjemně sladkým podtónem a výraznou čokoládovou vůní.
Přírodní zdroj energie – guarana je jedinečným stimulantem vytrvalosti a prostředkem potlačujícím fyzickou únavu.
Ručně vyrobená bílá čokoláda obsahující 40% kakaového másla.
Ekvádorské kakaové boby patří k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně citrusová, sladce balzamická a kořenitými tóny |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování | uhlí, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | krystalicky čistá, posvátná a výjmečná, snoubí se v ní tóny vysokohorských jalovců a pěnišníků |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




