Jasmínová tyčinka má sladkou a svěží vůni, která povznáší náladu, uklidňuje mysl a zpříjemní atmosféru.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |
Bombilla je slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků. Bombila Cuchara je výrobek od značky 3Road. Je vyrobena z nerezové oceli a hodí se na každodenní použití. Průměr lžičky 2 cm, je vhodná k malým kalabasám o objemu 120-150 ml.
Rozměr: 15,5 cm
Materiál: Nerezová ocel
Ilustrační foto (produkt bez kartáíčku).
Bombilla bez chladícího kroužku
Organické maté. Silné ale chutné a vyvážené.
100% přírodní esenciální olej vyrobený z hřebíčku Silice z hřebíčku má antiseptické, anestetické a prohřívací účinky. Je vhodná k masážím při bolestech zad, namožených svalů a kloubů. Postižené místo prohřívá a pomáhá tlumit bolest. Má povzbuzující
100% přírodní esenciální olej vyrobený z grapefruitu Silice z grepu napomáhá vylučování toxinů z těla a stimuluje lymfatický systém. Pomáhá zmírnit pocity úzkosti, přináší dobrou náladu a osvěžuje. Při použití v místnosti dezinfikuje a osvěžuje vzduch.
Čokoláda s guaranou spojuje chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany.
100% přírodní esenciální olej vyrobený z brazilského pomeranče Pomerančová silice podporuje dobrou náladu a optimismus, příjemně provoní a osvěží prostor kolem nás. Ulevuje při úzkosti, depresi a neklidu. Je vhodná pro chvíle relaxace a uvolnění. Koupel
Zázvor lékařský je vytrvalá bylina, která svým tvarem připomíná rákos či cukrovou třtinu. Pěstuje se pro oddenky – zázvor, který je využíván pro své fytoterapeutické účinky a jako aromatické ostré koření. Blahodárně působí na dýchací cesty
| Latinský název: | Boswellia carteri |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně: | jemně citrusovou, spíše grepovou vůni s typicky kadidlovými akcenty a pryskyřičnato balzamickými tóny s doteky ambry |
| Země původu: | Somálsko |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Spirituální / Očistný / Uklidňující / |
| Vůně | sametově hebká, dřevitá, ušlechtile bylinná s doteky nardu |
| Délka | 22.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Obětina / Relaxační / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | kořenitá, zemitá, uklidňující, s tóny orlářky a nardu |
| Délka | 23 cm |
| Balení | cca 30 ks |
| Země původu | Nepál |
Zlomky čokolády, které neprošly temperací, vhodné pro další zpracování nebo k přímé spotřebě.
Ručně vyrobená hořká čokoláda s marakujou.
| Hmotnost | 200 g |
| Země původu | amazonit z Ruska |
Extra silná bylinná mast ze směsi evropských a peruánských bylin s regeneračním účinkem. Hodí se k ošetření pokožky celého těla, zejména pak v oblasti kloubů a šlach. Pomáhá udržet pleť pevnou a pružnou. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje...




