| Latinský název: | Pinus roxburghii |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, magie, harmonizující |
| Vůně: | velice ušlechtilá, jemně dřevitá a pryskyřičnatě balzamická s doteky ambry |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Artemisia vulgaris |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | hřejivě bylinná, měkká, balzamická, silně spirituální |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Viscum album |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, magie, klidný spánek |
| Vůně: | intenzivní bylinná |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Verbascum densiflorum |
| Váha: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, magie |
| Vůně: | velice příjemná, květinově nasládlá, teple bylinná vůně s jemnými tóny po medu a nektaru |
| Země původu: | Egypt |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Čistá 100% dračí krev bez obsahu nosičů jako je olej nebo alkohol. Dračí krev je vhodná pro vnější i vnitřní použití. S kapátkem pro snadnou aplikaci.
Akuamma (Picralima nitida)
Extrakt 100:1
Sananga Oční Kapky - Advanced Technology
Katukina, Intenzita 10 z 10, 5 ml z Brazílie
Hrdinská síla (10/10) – Intenzita: 10 na stupnici 10. Nejvyšší zážitek ze Sanangy, tato síla poskytuje extrémně intenzivní pálení a účinky, které mohou trvat až 30 minut. Je výzvou i pro ty nejzkušenější uživatele, přináší hlubokou jasnost a emoční uvolnění.
Balení: 5 ml lahvička z čirého skla s pipetovým kapátkem.
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | cca. 40 - 50 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, typicky kořeněná, čerstvá, pročisťující, nezaměnitelná |
| Délka | cca 18 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
fermentované JEMNĚ MLETÉ listy
> tradiční forma wayusy pro přípravu ZALITÍM V ŠÁLKU anebo krátkým povařením
> je charakteristická jemným karamelově nasládlým aftertastem
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> ze 100g balení lze připravit 8-10 litrů wayusového nálevu
Katukina Eucalypto se vyrábí z popela stromu Pau Pereira, který pomáhá chránit a posilovat celý systém. Přidání malého množství eukalypt. popela dává čisté a jasné aroma a účinek. Působí jemně, s minimálním stékáním hlenu do krku. Slzení očí je minimální, výsledným účinkem je duševní uvolnění a reflexe, stejně jako ochranný z Pau Pereira, silné uzemnění a stabilní centrum.




