| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, pryskyřičnatá, kadidlová mírně kořenitá |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Průměr | 7.5 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Latinský název | Boswellia papirifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Meditační / Léčebný / Očistný / |
| Vůně | sladce balzamická, pryskyřičnatá, těžce kadidlová |
| Země původu | Eritrea |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
| Účinek | Obětina / Meditační / Očistný |
| Vůně | subtilně dřevitá, sladce pryskyřičnatá s ovocnými doteky |
| Délka | 30 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
Základem tinktury VZEDMUTÍ VĚTRU jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura VZEDMUTÍ VĚTRU vychází z receptu tradiční čínské medicíny Jiang Ya Pian.
Andělika čínská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky čínské pro normální činnost urogenitálního systému žen a pro normální stav kloubů a chrupavek. Ženská léčivá rostlina. Zlepšuje PMS, vhodná při klimakteriu a menopauze i jako prevence osteoporózy.
Doplněk stravy Imunitní systém, antioxidant
Mouka z juky (Manihot esculenta, yuca, maniok)
Využili jsme přírodních pokladů tradiční čínské medicíny a vysoce kvalitního českého medu. Med jsme obohatili o extrakty z houby cordyceps a aceroly. Pro výrobu tohoto medu používáme květový med ze Včelí farmy Rokytník, z nedotčené ekologicky unikátní krajiny CHKO Broumovsko, tedy z oblasti nezatížené průmyslem.
Pyšní se řadou ocenění včetně značky Regionální potravina.
Používají se k přípravě nápoje „čaje“ velmi jemné chuti nebo v péči o tělo jako tělový peeling.
Sezamový panenský olej za studena lisovaný
| Účinek | Šamanismus / Meditační / Relaxační / Uklidňující / |
| Vůně | sladce dřevitá, jemně květinová s bylinnými doteky |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
Škrabka na jazyk - provedení nerez Podle starých lékařských spisů má odstraňováni povlaku na jazyku patřit k denní hygieně tak, jako například čištění zubů. Nejvhodnější je ráno po probuzení přejet jemně škrabkou po jazyku několikrát od kořene až ke špičce.
Shou Mei je překládán také jako obočí dlouhého věku nebo starcovo obočí. Jedná se o základní třídu bílého čaje pocházejícího z Číny, oblasti Fujian. Jeho chuť je kulatá, bez vyčnívajících tónů a je vhodný pro podávání ve větším kruhu přátel.
Pai Mu Tan znamená v překladu bílá pivoňka. Jedná se o pravý bílý čaj z Číny s velmi jemnou chutí a vůní. Má příjemný podíl tipsů, které jsou bohatě ochmýřené. Sušení je prováděno na slunci, čímž získává sytou sladkou vůni a lehkou, jemně nasládlou, osvěžující chuť.
Meruňková jádra jsou zpracovávána v potravinářském standardu, avšak dle nařízení EU 2017/1237, které stanoví maximální limit kyseliny kyanovodíkové v meruňkových jádrech uváděných na trh, nesmí být tato použita jako potravina či doplněk stravy.




