Přírodní zdroj energie – guarana je jedinečným stimulantem vytrvalosti a prostředkem potlačujícím fyzickou únavu.
Čokoláda mléčná 51% posypaná kousky kakaových bobů.
Lahodná bílá čokoláda posypaná kousky kakaových bobů.
Ochutnejte naše pravé kakao slazené Panelou - třtinovou šťávou.
| Výška | 0.4 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemná a líbezná, balzamicky pryskyřičnatá, slabě kořeněná, obsahující tóny grepů a pomerančů |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování |
uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice
|
| Účinek | Meditační / Spirituální / Obětina / |
| Vůně | sladce ovocná, plná, jemně květinová s tóny po medu |
| Délka | 22.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / Meditační / Uklidňující / |
| Vůně | orientálně dřevitá, smyslná s doteky květin, vzácných pryskyřic a pižma |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Meditační / Provonění prostoru / Spirituální / |
| Vůně | mysticky květinová s dominantními prvky růže a jasmínu prohloubená o sametový dotek galbána |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Reishi (Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá) je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. Zvolte vysokou koncentraci polysacharidů, triterpenů a dalších bioaktivních látek.
Testováno v německém Agrolabu.
Oproti Reishi s 30 % polysacharidů je tato koncentrace vhodnější u akutnějších stavů.
Sušená chaga (rezavec šikmý) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.
BIO CHLORELLA pochází z ostrova Hainan, který leží v Jihočínském moři. Toto slunečné místo je díky svému tropickému charakteru často přezdíváno jako čínská Havaj. Průmyslem nedotčená krajina, vysoce čisté ovzduší, dlouhotrvající sluneční svit a voda bohatá na minerály, zajišťuje optimální podmínky pro pěstování kvalitní suroviny.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Očistný / Uklidňující / |
| Vůně | kořenitě bylinná, hřejivá a konejšivá, s tóny jalovců a stepních pelyňků |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, vyuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Sušené hericium (korálovec ježatý) je vhodné pro gastronomické využití. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.
Sušená reishi (lesklokorka lesklá) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje účinné látky v přirozeném poměru zdrojové houby.
Hlíva ústřičná se v čínské medicíně využívá k léčbě širokého spektra potíží a je známá jako houba květinového nebe. Je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a dalších látek, mimo jiné přírodních statinů, které příznivě ovlivňují hladinu tuků v krvi.
Širokospektrá kombinace vitálních hub cordyceps, reishi, shiitake a agaricus přirozeně podporuje imunitní systém. Pro posílení účinku jsme přidali vitamín C ve formě Aceroly.
| Latinský název | Cinnamomum verum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Afrodiziakální, Léčebný, Posilující |
| Vůně | sladce dřevitá, kořenitá, typicky skořicová |
| Země původu | Srí Lanka |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




