| Hmotnost | 68 g |
| Účinek | Očistný / Harmonizující / Uklidňující / Posilující / |
| Vůně | svěží, očistná a povzbuzující |
| Výrobce | Prabuji´s Gifts |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování |
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Meditační / Uklidňující / Očistný / Spirituální |
| Vůně | jemně citrusová, svěží, ovocná, smyslná a sametově kadidlová |
| Země původu | Jemen |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
| Latinský název | Juniperus recurva |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Léčebný / Meditační / Obětina / |
| Vůně | jasně jalovcová, svěže dřevitá a očistná |
| Země původu | Bhútán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
> tradiční forma wayusy pro přípravu krátkým povařením
> je charakteristická jemným karamelově nasládlým aftertastem
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> ze 100g balení lze připravit 8-10 litrů wayusového čaje
Rosolovka (rosolovka řasotvará nebo stříbrná, Tremella fuciformis) je pevnou součástí nejen čínské gastronomie, ale také tradiční čínské medicíny. Zvolte tremellu v prášku s optimálnějším poměrem účinných látek.
Ájurvédské mýdlo- pro péči o pokožku celého těla.
Aqua (Cologna) de Tabaco
Aroma tabáku stimuluje a přitahuje dobré vibrace, podporuje sebevědomí a obnovuje radost a sílu. Podporuje duševní rovnováhu, pomáhá uklidnit myšlenky a aktivuje ducha. Je nejlepším spojencem při hledání úspěchu a štěstí.
Určeno jako osvěžovač vzduchu!
Hmotnost s obalem: 80 g
| Účinek | Šamanismus / Očistný / Léčebný / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, dřevitá a balzamická |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Očistný / Meditační / Harmonizující / |
| Vůně | jemná, vznešená, éterická, má silný vztah k očistným silám andělů |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Bio kokosový olej ve skle pro vnitřní i vnější užití.
Ayur Amla vlasový olej - 100 ml.
Matcha BIO je unikátní japonský mletý zelený čaj, jehož konzumace sahá více než 800 let zpět. Znám je také pod názvem nefritová pěna. Dle historické literatury jsou matche přisuzovány až magické účinky a dodnes je součástí tradičních japonských rituálů.




