| Průměr | 10 cm |
| Výška | 3.5 cm |
| Země původu | Pakistán |
| Latinský název | Boswellia thurifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Posilující / Relaxační / Spirituální / |
| Vůně | netypická, sladce balzamická, jemně zemitá s tóny myrhy |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování |
Extra silná lopuchová bylinná mast vyživuje, chrání a uklidňuje problematickou pokožku. Velmi dobře se hodí na vysušenou a ekzematickou pokožku a oblast opruzenin. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší kval...
Extra silná kostivalová mast s regeneračním účinkem. Hodí se k ošetření pokožky celého těla, zejména pak k masážím v oblasti namožených svalů a kloubů. Přírodní bylinná mast z panenského mandlového oleje, včelího vosku a bylin té nejvyšší kvality. INCI:...
Strouhanka ochucená - Citrónová tráva
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | citrusová, výrazně balzamická, jemná a vznešená |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Thuja plicata |
| Vůně | jalovcová pryskyřičnatá, hřejivá a čerstvá |
| Délka | cca 22 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název | Aetoxcylon sympetalum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Očistný / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, omamně dřevitá ovocná a květinová |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování | elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka, plátek mica |
| Účinek | Obětina / Očistný / Léčebný |
| Vůně | kořenitě dřevitá, jemně pryskyřičnatá |
| Délka | 20.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Obětina / Meditační / Spirituální |
| Vůně | ušlechtile dřevitá, jemně ovocná a květinová s pryskyřičnatými doteky |
| Délka | 20 cm |
| Balení | 25 ks |
| Země původu | Bhútán |
| Účinek | Meditační / Provonění prostoru / Relaxační |
| Vůně | jemně dřevitá, balzamická až chrámová |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 40 ks |
| Země původu | Japonsko |
Základem tinktury HORKÉ VLNY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura HORKÉ VLNY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Geng Nian An Pian.
Basmati je známá svoji lahodnou chutí a dlouhým zrnem.
Konopí seté s obsahem 1,3 % kanabidiolu (CBD). Konopí obsahuje velmi široké a pestré spektrum látek. CBD je druhou nejvíce zastoupenou látkou v konopí. V posledních letech bylo u něj prostřednictvím studií prokázáno mnoho pozitivních účinků na organismus....
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Harmonizující / Spirituální / Šamanismus / Obětina / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, harmonická a vyvážená, povznášející i uzemňující zároveň, s odkazy na dávné jihoamerické kultury |
| Výrobce | Vykurovadla RYMER |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |




