| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
| Průměr: | cca 10 cm |
| Výška: | cca 3,5 cm |
KAVA KAVA Root Extract 70% Kavalactones
(Piper methysticum)
Kanna (Sceletium tortuosum)
Extrakt 100:1
| Průměr | 7.0 cm |
| Výška | 9.0 cm |
| Země původu | Indie |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Se stíkem pro vykuřování. Bez misky na éterické oleje!
Šungit pro čištění vody. Balení pro úpravu až 5 l vody. Vodu lze používat na pití, na vaření i na koupání. Využít ji ale můžete i v domácnosti pro zalévání květin či zakořenění rostlin nebo pro rybičky.
Sangre de Drago - tinktura obsahuje 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. Dračí krev.
Dračí krev z Peru, nakoupená v souladu s ochranou přírody a udržitelnosti. Každý zemědělec, který dračí krev prodává, musí stromy obnovovat, na což dohlíží lesní kontroloři a na základě této kontroly, potom dostávají povolení na vývoz.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Uklidnění / Očista / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá, sametová s doteky benzoe a vanilky |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Calocedrus decurrens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Šamanismus / |
| Vůně | slavnostní a pronikavá, kadidlovo-pryskyřičnatá a jalovcová |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Právenka latnatá neboli měkýn latnatý je bylina dorůstající výšky až 110 cm. Tato jednoletá bylina pochází ze Srí Lanky a Indie, pěstuje se také v jižní a jihovýchodní Asii. Patří mezi byliny tradiční čínské a ájurvédské medicíny. Právenka podporuje
Plicník lékařský je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 30 cm. Původním stanovištěm plicníku lékařského je Evropa, kde je i v současné době nejvíce rozšířen. Ve fytoterapii se využívají listy plicníku a nať, a to zejména v období kvetení, kdy má plicník
Dream Root Tincture 1:1 - Silenka kapská, Africký kořen snění, (Silene capensis)
Tinktura z kořene. 10ml, vyrobená z kořenů rostliny Silene capensis.
Baleno ve skleněných lahvičkách Miron s pipetou.




