Směs kakaových slupek a bobů na přípravu lahodného nápoje "čaje".
| Průměr | 7 cm |
| Výška | 10 cm |
Vykuřovací pícka se velmi dobře hodí na pálení suchých vykuřovadel, jako jsou dřeva, byliny, květy, atd.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Maitake (trsnatec lupenitý), neboli tančící houba, je velmi populární houba a v současnosti se pěstuje po celém světě. Tradiční čínská medicína věří v její pročišťující účinky a využívá ji už tisíce let.
Oproti extraktu má tato forma jemnější působení.
Chaga (rezavec šikmý) je po staletí součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnost oživovat a uklidňovat tělo i ducha. Zvolte chagu v prášku s optimálnějším poměrem účinných látek.
Oproti extraktu má tato forma jemnější působení.
Coprinus (hnojník obecný) obsahuje vyvážený komplex vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Najdeme v něm také všechny esenciální aminokyseliny, které člověk potřebuje.
Účinná směs výtažků z hub a bylin je určena ženám v období menopauzy, ale také ženám trpící premenstruačním syndromem nebo bolestivou menstruací. Využijte sílu přírodních látek.
Účinná kombinace vitální houby reishi a řas spirulina a chlorella. Detoxikuje organismus a podporuje jeho přirozenou obranyschopnost.
Chaga (nebo čaga) je po staletí součástí tradiční ruské a čínské medicíny, které věří v její schopnost oživovat a uklidňovat tělo i ducha. Zvolte chagu s nejoptimálnějším poměrem účinných látek.
Maitake (trsnatec lupenitý), neboli tančící houba, je velmi populární houba a v současnosti se pěstuje po celém světě. Tradiční čínská medicína věří v její pročišťující účinky a využívá ji už tisíce let
Polyporus (choroš oříš) je poměrně vzácná parazitická houba, která svou sílu čerpá z kořenů stromů. Je tradiční součástí čínské medicíny pro svůj vysoký obsah účinných složek.
Kombinace čínských bylinek a vitálních hub silně doplňuje Zheng Qi, vitalitu a obranyschopnost našeho organismu.
Shiitake (houževnatec jedlý) je pro svůj vysoký obsah aminokyselin, vitamínů a minerálů nazývána královnou mezi houbami nebo elixírem života. Vyzkoušejte extrakt s nejúčinnějším poměrem účinných látek.
| Hmotnost | 25 g |
| Účinek | Uklidňující / Relaxační / Afrodiziakální / |
| Vůně | omamná kombinace těžkých květinových tónů se sametovou vůní orlářky a dřevitými doteky santalového dřeva |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Salvia officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, Posilující, Léčebný, Magie |
| Vůně: | silná, kořeněná, aromaticky bylinná |
| Země původu: | Albánie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | hluboká s dřevitými tóny santalu spojenými s podmanivými doteky pižma |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | santalového dřeva, jehož sladké a hluboké tóny vyvažuje lehkost a chladivé doteky levandule |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |




