| Objem | 10 ml |
| Vůně | smyslně květinová, s doteky exotických zahrad a vzácných dřev |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
BIO ZELENÝ ČAJ, POMERANČ a SKOŘICE
BIO ŠALVĚJ, ZÁZVOR a ČERNÝ BEZ
| Latinský název | Eucalyptus globulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující, Léčebný, Očistný |
| Vůně | dřevitá, lehká, čerstvá, připomínající kafr, typicky eukalyptová a nesmírně příjemná |
| Země původu: | Portugalsko |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice, uhlík |
Holistické bylinné kapky s extraktem, bez alkoholu.
| Latinský název | Santalum album |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující, Meditační, Afrodiziakální, Léčebný, Posilující |
| Vůně | sametově sladká, ušlechtilá a typicky santalová |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, plátek mica, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Hierochloe odorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Obětina, Léčebný, Šamanismus |
| Vůně | sladká, teplá, lehce vanilková |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík |
Himálajská sůl obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků v přirozené podobě.
Koupelová sůl červená hrubá z Himálaje
Červená hrubá sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium.
Biologické hodiny: tajemství metabolismu, dlouhověkosti.
Druhá kniha paní Georgievové navazující na knihu Jídlem ke zdraví.




