Bylinný balzám Siddhalepa zpracovaný jako olej do praktického malého balení pro běžné denní používání.
Ájurvédský bylinný olej na uvolnění stresu.
Ovesná višňová tyčinka s jogurtovou polevou.
Ovesná banánová tyčinka s jogurtovou polevou.
Ovesná meruňková tyčinka s jogurtovou polevou.
Doplněk stravy
Ájurvédský bylinný elixír pro obnovu energie.
Dírkovaná nerezová bombilla, velmi kvalitně zpracovaná. Rozebíratelná. Délka 16,5 cm.
Bombilla kovová - snadno se rozkládá a čistí.
| Latinský název: | Laurus nobilis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Magie, klidný spánek, očistný |
| Vůně: | ostře bylinná, pronikavá, čerstvá |
| Země původu: | Turecko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Myristica fragrans |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, magie |
| Vůně: | kořenitá, aromatická, teplá, měkce ovocná |
| Země původu: | Indonesie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Melissa officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Obětina, Magie |
| Vůně | kořenitě bylinná, jemně citronová, teplá a konejšivá |
| Země původu: | Srbsko |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Anthemis nobilis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Léčebný, uklidňující, klidný spánek |
| Vůně: | lehká, subtilní bylinná s tóny medu a jablek |
| Země původu: | Bulharsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Ocimum basilicum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný léčebný, posilující |
| Vůně: | čerstvě bylinná, svěží, citrusově sladká a zelená |
| Země původu: | Česká republika |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík |




