BIO ČOKO, MÁTA a CHILLI pro JASNÝ PLAMEN
Ájurvédský bylinný čaj.
Kolekce s 5 příchutěmi po 4 sáčcích.
Lahodná směs tří delikátních variací mátových listů vytváří hluboký zážitek z dokonalého mátového napoje.
Delikátní a lahodná bylinná směs s výběrovým druhem heřmánku a kouskem vanilky.
Ústní voda pro komplexní péči o ústní dutinu.
| Latinský název | Humulus lupulus |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Klidný spánek, Magie |
| Vůně | zeleně bylinná, jemně nahořklá, silná, hluboce tajemná |
| Země původu | Německo |
| Způsob spalování | uhlík |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | lehce květinová, svěží, s dotekem citrusů |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Tradiční zdobená nádoba z vydlabané tykve, používaná k popíjení Yerby Maté
Neodolatelná kombinace čokolády a čerstvě pražené kávy.
70% Cacao 100% Lásky
Čokoláda osvěžená slupkami kávových třešní. Voní jako ibišek a chutná jako tvarohový dezert s třešněmi oslazený medem.
Díky povzbudivým účinkům kakaových bobů a cascary vás příjemně rozproudí.
57% Cacao 100% Lásky
Třetí díl navazuje na Jídlem ke zdraví a Jídlem k rovnováze.
SHUYA HEALTH - Denní vložky (anión+Far-IR+aktivní kyslík), 10 kusů
Zubní pasta s Miswakem.
Ájurvédské ručně dělané mýdlo s kokosem pro vyživení pokožky.




