Kanna (Sceletium tortuosum)
Extrakt 200:1
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu schizandry – klanoprašky. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky Schizandry. Schizandra je bylina prvního řádu tradiční čínské
Kurupí Classic má vyjímečnou chuť a vlastnosti díky klasickému způsobu zpracování a zrání po dobu 12 měsíců.
Hmotnost: 250g
Kalabasa z argentínské dýně. Jednoduchá a ideální pro každodenní použití.
Horní část je obložena hliníkem. Jedná se o přírodní produkt a tak se velikosti mohou lišit.
CBSé Naranja mísíchuť čerstvé, trochu suché a dřevité yerba mate s vůní čerstvé pomerančové šťávy.
Balení: 500 g
Pachuli má hřejivou, zemitou a sladkou vůni, velmi příjemnou a obklopující. Tato exotická vůně je vysoce ceněná pro své duchovní a terapeutické vlastnosti, vytváří hojnost a štěstí v podnikání, práci a penězích. Jednou z hlavních schopností je zmírňování stresu a úzkosti, uklidňuje a relaxuje. Též působí afrodiziakálně a přivolává štěstí.
Měděný hrnek na vodu s uchem je oblíbeným ájurvédským doplňkem pro čištění vody. Stačí nechat neperlivou vodu v nádobě odstát několik hodin, vypít a čerpat tak z obohacujících vlastností mědi.
Měděná láhev na vodu, zvaná také Tamra Jal je oblíbeným ájurvédským pomocníkem pro vyrovnání pH vody, stačí nechat neperlivou vodu v nádobě odstát několik hodin, vypít a čerpat tak z obohacujících vlastností mědi.
Měděná láhev na vodu, zvaná také Tamra Jal je oblíbeným ájurvédským pomocníkem pro vyrovnání pH vody, stačí nechat neperlivou vodu v nádobě odstát několik hodin, vypít a čerpat tak z obohacujících vlastností mědi.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | velmi jemná, s doteky květinových tónů a santalu |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | subtilně květinová, jemně chvějivá s tóny lilie |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Malý dřevěný hřeben vyrobený z opracovaného neemového dřeva pomůže vaše vlasy nejen rozčesat, ale je perfektní pro rovnoměrné nanášení vlasových olejů. Dokonalý doplněk každodenní vlasové péče, který je díky malé velikosti snadno přenositelný.
| Délka hoření | 25 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Uklidnění / |
| Vůně | čistá, svěží, chladivě levandulová |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
Příjemná sladká vůně Colonia Musk se používá v aromaterapii k úlevě od deprese a úzkosti. Je vhodná při masážích, odstraňuje stres, napětí svalů a harmonizuje krevní oběh.
Objem: 221 ml
Výjimečný nápoj z vrbovky úzkolisté.
Množství 75g
| Latinský název: | Santalum album |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidnění / Relaxační / Harmonizující / Afrodiziakální / |
| Vůně: | sametově sladká, mírně dřevitá, typicky santalová |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, plátek mica,uhlík, elektrická kadidelnice |
Podpora při stresu
Kombinace bylin a hub, která uvolňuje somatizace stresů a harmonizuje psychiku. Vhodná u většiny nerovnováh, které se zhoršují stresem.




