Podpora trávení
Kombinace bylin a hub harmonizující trávení a žaludek. Stomachikum.
Vůně citrusů byla používána již u Římanů na perfumaci oděvů a jako repelent proti hmyzu. Její vůně pomáhá zlepšovat chřipky, působí proti zápachu z plísní a vlhkosti. Síla vůně stimuluje poznání a jasnou mysl.
Objem: 221 ml
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | příjemně dřevitá, sladce pryskyřičnatá a bylinná |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Spirituální / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | svěží, lehce balzamická, citrusová, |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Canarium strictum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, teple dřevitá s nádechem citrusů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Protium paniculatum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | teple balzamická, sametově pryskyřičnatá s doteky citrusů |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
Pelyněk kozalec neboli estragon je vytrvalá rostlina, z čeledi hvězdicovité (Asteraceae) dorůstající výšky až 120 cm, jejíž původní domovinou je Asie. Estragon patří mezi hlavní byliny využívané ve francouzské kuchyni. Jeho chuť je popisována jako
Colonia de Canela- prastará vůně, která zahání negativní energie, přitahuje pohodu a klid.
Hmotnost s obalem: 75g
Tradiční forma nefermentované wayusy, pro přípravu zalitím vroucí vodou či krátkým povařením
| Výška | cca 4.5 cm |
| Délka | cca 17 x 12 cm |
| Země původu | USA |
Lahodná dlouhozrnná rýže basmati vysoké kvality.




