Ekvádorské kakaové boby patří k nejkvalitnějším a nejznámějším na světě.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
BIO MLADÝ JEČMEN se pěstuje v ekologicky čistém údolí rakouských Alp. Průmyslem nedotčená krajina, dostatečná vláha a půda bohatá na minerály, zajišťuje optimální podmínky pro pěstování kvalitní suroviny.
| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | hluboká vůně přírodní orlářky, s kořenitými i sladce květinovými tóny, doteky vzácného dřeva, jež vás obklopí a vstoupí do vašeho srdce |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Aqua (Cologna) de Violetas
Hmotnost s obalem: 80 g
Aqua (Cologna) de Naranja
Hmotnost s obalem: 220g
Aqua (Cologna) de Claveles
Hmotnost s obalem: 80g
Sakrální čakra - oranžová
Aplikace na podbřišek a pupek. Posiluje a otvírá – prapůvodní pocity, plynutí s proudem života, smyslnost, erotiku, tvořivost, údiv a nadšení.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Čokoláda posypaná ručně sbíranou mořskou solí.
70% Cacao 100% Lásky
Čokoláda okořeněná chilli.
70% Cacao 100% Lásky
V neoblíbenější tabulce našich zákazníků ucítíte kontrast 100% čokolády a slaďoučké třtinové šťávy. Tyhle dvě chutě se smíchají až na vašem jazyku a vytvoří netradiční čokoládový zážitek.
70% Cacao 100% Lásky
Lízátko z javorového sirupu.
| Latinský název: | Pinus pinea |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, posilující, spirituální, šamanismus |
| Vůně: | silně kořenitá, pryskyřičná, po jehličnanech |
| Země původu: | Francie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Meditační, spirituální, magie |
| Vůně: | příjemná, sladce pryskyřičná, balzamická, starobylá a vzácná |
| Země původu: | Madagaskar |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Copaifera officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, afrodiziakální, léčebný, při nachlazení |
| Vůně: | osvěžující, pryskyřičnatá, kořenitá a zemitá |
| Země původu: | Brazílie |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Dracaena cinnabari |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Afrodiziakální |
| Vůně | intenzivní, pryskyřičnatě dřevitá, sametová |
| Země původu | Pakistán |
| Způsob spalování | uhlík |
| Váha: | 20 g |
| Latinský název: | Santalum album |
| Planeta: | Venuše |
| Element: | země |
| Vůně: | složitá, sladce dřevitá s balzamickými tóny a doteky včelího vosku či starých dřev, místy má i jemně kořenitý charakter |
| Země původu: | Austrálie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica,uhlík |
| Latinský název: | Artemisia absinthium |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, obětina, magie |
| Vůně: | silně bylinná, kořenitá |
| Země původu: | Maďarsko |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Uklidňující, kreativní, afrodiziakální |
| Vůně: | jemně pryskyřičná, sladce kadidlová, květinová |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Harmonizující, posilující, meditační |
| Vůně: | exotická, nasládlá, květinovo-pryskyřičná |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Balení: | 10 ks |
| Vůně: | sladce květinová, smyslná až omamná orientální s doteky vzácných dřev a vyrovnanou zemitostí svůdné ambry |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
| Baleni: | 10 ks |
| Vůně: | jemně dřevitá, sladce kořenitá s tóny hřebíčku a čerstvými akcenty citronové trávy |
| Země původu: | Indie |
Kvalitní Indické vonné vykuřovaci tyčinky, čistě přírodní bez syntetik. Slouží jako doprovod meditací i modliteb, k vytvoření příjemné atmosféry a orientální nálady.
| Latinský název | Bursera bipinnata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Relaxační / Obětina / Spirituální / |
| Vůně | výrazně citrusová, sametově pryskyřičnatá, mírně dřevitá |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
Kirkii - Bylina Snů (Synaptolepis kirkii)
Kořen, jemný prášek, 10g z jižní Afriky Jemný prášek z drceného kořene Kirkii se získává ze sklizně divoce rostoucích rostlin, která se řídí směrnicemi udržitelného sklízení.
Rapé Yawanawa Parika
Parika Rapé je přesně to co očekáváte od tradičního šedého Rapé plného síly. S přesností chirurgické jehly se trefuje do centra vnímání a zastavuje všechny probíhající aktivity vaší mysli.
Rapé Shanenawa Xina
Vzácné Rapé pocházející od domorodých kmenů. Shanenawa Xina se vyznačuje okamžitě nastupujícím intenzívním účinkem (podobný efekt jako u Pau Pereira) v tónu a frekvenci. Celkově je to velmi silné Rapé, jehož následné účinky jsou však jemnější. Tato konkrétní směs vás uchvátí krémovou vůní...
Vysoká kvalita argentinského maté se stonky. Velmi příjemné až delikátní chuti
> vyniká čerstvou chutí s ovocno-bylinkovými tóny
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> snadná a rychlá příprava
> ilustrační foto, baleno v potravinářském LDPE sáčku
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Gotu kola neboli pupečník je jedna z předních bylin tradiční čínské medicíny.
Chmel otáčivý je jako jedna z mála plodin nejkvalitnější na světě právě v České republice. Chmel, stejně jako cannabis, patří do čeledi konopovitých – do čeledi, která je tu evidentně proto, aby činila lidu radost, požitek a poskytla své fytoterapeutické účinky.
Šťavnatá, sušená mochyně v natural kvalitě.
Banánová mouka (ze sladkých banánů)
Plantejnová mouka (Musa paradisiaca)




