Ženšen pravý 6letý BIO bezalkoholová tinktura. Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny.
Šalvěj červenokořenná je bylina velmi populární v Číně. Její spotřeba meziročně rapidně stoupá. Dan Shen kořen působí jako antioxidant. Přispívá k udržení normálního kardiovaskulárního zdraví.
Známe ji též pod lidovými názvy melisa, včelanka, včelník, matečník, lemonika, planá máta. Pochází z východního Středozemí, ale odpradávna se pěstovala i jako medonosná rostlina. Meduňka lékařská je známá česká bylina, kterou lze pěstovat na zahrádce.
Heřmánek pravý, lidově známý také jako rumánek či chamomilka, je jednoletá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Vyskytuje se nejčastěji na polích mezi obilím či rumištích. Bývá také zaměňován za heřmánek římský nebo rmen rolní, od kterých se pozná podle žlutého vyklenutého středu květů charakteristické intenzivní vůně, která je zapříčiněna obsahem silic.
Rozchodnice růžová mletá na jemný prach pro snadné použití Rozchodnice růžová je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 35 cm. Patří do čeledi Crassulaceae (tlusticovité), které se daří v chladných oblastech zeměkoule. Prospívá ve výškách nad 2000 m n. m.
Triphala BIO je tradiční kombinace plodů tří rostlin staré indické medicíny – ájurvédy. Obsahuje plody amalaki BIO, haritaki BIO a vibhitaki BIO. Vyvážená směs těchto plodů působí jako očistný prostředek s blahodárným vlivem na trávení a imunitní systém.
Hořká čokoláda 75% má velmi jemnou chuť s příjemně hořkým podtónem.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Obětina / Spirituální / Posilující / Relaxační / |
| Vůně | pryskyřičnatě sladká, konejšivá a příjemná |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřova pícka, elektrická kadidelnice |
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Obětina / Harmonizující / |
| Vůně | není prvoplánová, skrývají se v ní tóny růžových zahrad, květinové valéry, má pižmovité a kořeněné vrstvy, je v ní něco z moudrosti volně plynoucí řek |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, kadidelnice |
| Latinský název | Liquidambar styraciflua |
| Hmotnost | 15 g |
| Účinek | Očistný / Magie / Uklidňující / |
| Vůně | jemná, slavnostní, balzamická,sladce květinová a smyslná |
| Země původu | Honduras |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice |
Hericium (korálovec ježatý) je nedílnou součástí čínské medicíny. Tato parazitická houba má podle ní schopnost vyrovnávat yin a yang v těle. Vyzkoušejte ji v ideálním poměru polysacharidů, fytosterolů, erinacinů, ergosterolů a dalších bioaktivních látek.
RAW & NATURAL
100% kokosová mouka - bezlepková.
Hmotnost: 500 g
Colonia de Pusanga je smyslná vůně lásky, touhy a vášně.
Hmotnost s obalem: 80 g
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně | citrusová, s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Cinnamomum glaucescens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační ,Uklidňující ,Očistný |
| Vůně | bohatě kořenitá, bylinná s tóny kafru a skořice |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Meditační, Harmonizující, Provonění prostoru |
| Vůně | tóny zelené Nag Champy s vůní kadidla, vanilky a medu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | směs z nejlepších vonných orientálních dřevin v kombinaci s tajemnými pryskyřičnatými tóny jantaru, jež vytváří unikátní kompozici hlubokých, teple dřevitých vůní s doteky moře |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Aqua (Cologna) de Jazmin
Hmotnost s obalem: 220g
| Latinský název | Calendula officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Léčebný, Magie |
| Vůně | teplá, bylinná, jemně květinová, konejšivá a uklidňující, jež posiluje sebedůvěru, probouzí samoléčebné schopnosti a zvyšuje spiritualitu |
| Země původu | Egypt |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | tajemně květinová, sladce omamná a magická |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Ájurvédská bylinná mast pro rychlou úlevu od bolesti svalů a kloubů.
Čakrové svíce z Karpat - sada pro 9 čaker
Čakrové svíce jsou pro vás vyrobeny s láskou, a aby byla umocněna jejich léčivá síla, jsou nabity v kamenném kruhu, kde je zakotvena transformační energie...
V krabici s 9-ti ks.
Solar plexus - žlutá
Aplikace na Solar plexus - 3 prsty nad pupkem.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Koupelová sůl růžová hrubá z Himálaje s květem růže
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Koupelová sůl bílá hrubá z Himálaje s květem měsíčku
Sůl bohatá na kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Ovesná tyčinka s kousky karamelu v čokoládové polevě.
Sladký odkaz ze staré Persie. Unikátní dochucovadlo, získané destilací okvětních plátků růží. Růžová voda se nejčastěji používá k přípravě dezertů a nápojů
| Latinský název | Myroxylon balsamum var. genuinum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Léčebný, Relaxační, Při nachlazení, Spirituální |
| Vůně | sladká, vanilková, balzámová, intenzivní a konejšivá |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Shorea robusta |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, posilující, meditační, spirituální |
| Vůně: | hluboce tajemná, pryskyřičnatá, drsnější se sladkými doteky a animálními tóny ambry |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




