| Latinský název: | Pinus roxburghii |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, magie, harmonizující |
| Vůně: | velice ušlechtilá, jemně dřevitá a pryskyřičnatě balzamická s doteky ambry |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název: | Artemisia vulgaris |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | hřejivě bylinná, měkká, balzamická, silně spirituální |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Viscum album |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, magie, klidný spánek |
| Vůně: | intenzivní bylinná |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Verbascum densiflorum |
| Váha: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, léčebný, magie |
| Vůně: | velice příjemná, květinově nasládlá, teple bylinná vůně s jemnými tóny po medu a nektaru |
| Země původu: | Egypt |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Čistá 100% dračí krev bez obsahu nosičů jako je olej nebo alkohol. Dračí krev je vhodná pro vnější i vnitřní použití. S kapátkem pro snadnou aplikaci.
Akuamma (Picralima nitida)
Extrakt 100:1
Sananga Oční Kapky - Advanced Technology
Katukina, Intenzita 10 z 10, 5 ml z Brazílie
Hrdinská síla (10/10) – Intenzita: 10 na stupnici 10. Nejvyšší zážitek ze Sanangy, tato síla poskytuje extrémně intenzivní pálení a účinky, které mohou trvat až 30 minut. Je výzvou i pro ty nejzkušenější uživatele, přináší hlubokou jasnost a emoční uvolnění.
Balení: 5 ml lahvička z čirého skla s pipetovým kapátkem.
| Latinský název | Cinnamomum camphora |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Obětina / Léčebný / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | silná, svěží, s lehce mentolovým nádechem, typicky kafrovitá |
| Země původu | Čína |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Salvia apiana |
| Hmotnost | cca. 40 - 50 g |
| Účinek | Obětina / Očista / Šamanismus / |
| Vůně | velmi jasná, typicky kořeněná, čerstvá, pročisťující, nezaměnitelná |
| Délka | cca 18 cm |
| Balení | 1 ks |
| Země původu | USA |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
fermentované JEMNĚ MLETÉ listy
> tradiční forma wayusy pro přípravu ZALITÍM V ŠÁLKU anebo krátkým povařením
> je charakteristická jemným karamelově nasládlým aftertastem
> bez složek způsobujících hořkost nebo trpkost
> ze 100g balení lze připravit 8-10 litrů wayusového nálevu
Katukina Eucalypto se vyrábí z popela stromu Pau Pereira, který pomáhá chránit a posilovat celý systém. Přidání malého množství eukalypt. popela dává čisté a jasné aroma a účinek. Působí jemně, s minimálním stékáním hlenu do krku. Slzení očí je minimální, výsledným účinkem je duševní uvolnění a reflexe, stejně jako ochranný z Pau Pereira, silné uzemnění a stabilní centrum.
Rhodiola (rozchodnice růžová - zlatý kořen) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny rozchodnice růžové (rhodioly) pro adaptogenní účinky na nervový systém, pro fyzický výkon a kondici a při únavě a stresu. Patří mezi adaptogeny. Rozchodnice růžová (zlatý kořen) (Rhodiola rosea). Tinctura Rhodiolae radix.
Rapé Yawanawa Nawashahu
Toto Rapé je pojmenováno po ženě, která ho vytvořila. Nawashahu je jednou z mála žen v kmeni, která si vyrábí své vlastní Rapé. Vychází ze základního receptu kmene Yawanawa skládajícího se z t. a popela kůry stromu Tsunu...
Rapé Katukina Menthol
Katukina Menthol je novinkou tradiční jihoamerické směsi Rapé s obsahem autentických ingrediencí. Směs, pojmenována podle domorodého kmene, který vyrábí tento druh Rapé je obohacena o rostlinný popel a krystalky mentolu...
Tento unikátní produkt pochází z ekologických plantáží. Jemně mleté listy a pupeny.
Bombilla je slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků. Bombilla La Selva je z nerezové oceli a poskytuje dobrou filtraci. Má sítko na lžíce, které lze snadno rozebrat a umýt.
Rozměr: 19,5cm
Materiál: Nerez
Hořká čokoláda 100% má typicky silnou hořkou chuť s lehce kyselým podtónem kakaových bobů.
| Latinský název | Boswellia serrata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Relaxační / Meditační / Při nachlazení / |
| Vůně | čerstvá, kořenitá a balzamická |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování |
Čokoládový krém s lískovými ořechy, obsahuje mléko.
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / Meditační / Uklidňující / |
| Vůně | jemně květinová, dřevitá, hluboce spirituální |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Aquilaria malaccensis |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | mnohovrstvá, sametově dřevitá, ovocno květinová a doteky pižma, ambry, vanilky a kakaa |
| Země původu | Malajsie |
| Způsob spalování | elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka, plátek mica |
Skořicovník pravý je středně vysoký strom dorůstající výšky až 15 m. Známý je také jako skořicovník cejlonský s lat. názvem Cinnamomum zeylanicum. Domovinou mu je Srí Lanka a přilehlé pobřeží Indie. Předmětem sběru je kůra stromu.
Piri Piri je kořenicí přípravek, který se využívá v Mosambiku, Angole a různých částech Afriky. Jedná se o mírně ostré koření, které výborně dokresluje chuť různých druhů mas a omáček. Piri Piri má štiplavé a svěží aroma. Chuť samotné směsi je cítit po chilli papričkách - příjemně pikantní, celkově vyvážená. Neobsahuje sůl.
Paprika sladká maďarská patří mezi nejoblíbenější mleté papriky u nás i ve světové kuchyni. Má vynikající barvivost a velmi příjemnou vůni, charakteristickou po sladké paprice. Chuť je jemně nasládlá a velice delikátní. Označení ASTA 180 poukazuje na nejvyšší kvalitu.
Čubrica je kořenicí přípravek té nejvyšší kvality. Nejčastěji se lze s touto chutí setkat v receptech pocházejících z balkánské kuchyně. Jedná se o příjemně aromatické koření, které doladí každý pokrm, do kterého jej přidáte. Celá směs má příjemnou chuť a vůni charakteristickou po libečku, celeru a saturejce.
100% nepražené kakao, pravá čokoláda v té nejčistší a nejzdravější podobě. Kakaové boby sekané jsou z Pobřeží slonoviny. Jsou jemně fermentované, tudíž si zachovávají typičtější čokoládovější aroma. Kdo si dnes dokáže představit svět bez čokolády?
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. AF tinktura je vyrobena z BIO listu gymnémy lesní.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Lichořeřišnice je unikátní rostlina původem z Jižní Ameriky.
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Marco – lat. Ambrosia peruviana – je trvalá bylina nebo polokeř, pocházející z peruánských And.
Shilajit (také silajit, mumijo, mumio, momia) je látka podobná asfaltu, která vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor. Objeven byl pravděpodobně lovci, kteří sledovali zraněnou zvěř, která tuto horninu opakovaně vyhledávala a lízala.




