RAW & NATURAL
100% kokosová mouka - bezlepková.
Hmotnost: 500 g
Colonia de Pusanga je smyslná vůně lásky, touhy a vášně.
Hmotnost s obalem: 80 g
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Obětina, Léčebný, Posilující, Meditační, Spirituální |
| Vůně | citrusová, s doteky grepu a sametovými, balzamickými tóny mandlí a pryskyřic |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Cinnamomum glaucescens |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační ,Uklidňující ,Očistný |
| Vůně | bohatě kořenitá, bylinná s tóny kafru a skořice |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování: | Uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Meditační, Harmonizující, Provonění prostoru |
| Vůně | tóny zelené Nag Champy s vůní kadidla, vanilky a medu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | směs z nejlepších vonných orientálních dřevin v kombinaci s tajemnými pryskyřičnatými tóny jantaru, jež vytváří unikátní kompozici hlubokých, teple dřevitých vůní s doteky moře |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
Aqua (Cologna) de Jazmin
Hmotnost s obalem: 220g
| Latinský název | Calendula officinalis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný, Léčebný, Magie |
| Vůně | teplá, bylinná, jemně květinová, konejšivá a uklidňující, jež posiluje sebedůvěru, probouzí samoléčebné schopnosti a zvyšuje spiritualitu |
| Země původu | Egypt |
| Způsob spalování | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | tajemně květinová, sladce omamná a magická |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Ájurvédská bylinná mast pro rychlou úlevu od bolesti svalů a kloubů.
Čakrové svíce z Karpat - sada pro 9 čaker
Čakrové svíce jsou pro vás vyrobeny s láskou, a aby byla umocněna jejich léčivá síla, jsou nabity v kamenném kruhu, kde je zakotvena transformační energie...
V krabici s 9-ti ks.
Solar plexus - žlutá
Aplikace na Solar plexus - 3 prsty nad pupkem.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Koupelová sůl růžová hrubá z Himálaje s květem růže
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Koupelová sůl bílá hrubá z Himálaje s květem měsíčku
Sůl bohatá na kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Ovesná tyčinka s kousky karamelu v čokoládové polevě.
Sladký odkaz ze staré Persie. Unikátní dochucovadlo, získané destilací okvětních plátků růží. Růžová voda se nejčastěji používá k přípravě dezertů a nápojů
| Latinský název | Myroxylon balsamum var. genuinum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidňující, Léčebný, Relaxační, Při nachlazení, Spirituální |
| Vůně | sladká, vanilková, balzámová, intenzivní a konejšivá |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
| Latinský název: | Shorea robusta |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, léčebný, posilující, meditační, spirituální |
| Vůně: | hluboce tajemná, pryskyřičnatá, drsnější se sladkými doteky a animálními tóny ambry |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




